Klienci Inso

Dowiedz się dlaczego Inso jest najlepiej ocenianą aplikacją do zarządzania przedszkolami i żłobkami.

Ponad 500 dyrektorów korzysta z Inso, aby mieć pełną kontrolę nad swoimi placówkami

"Nie wyobrażam sobie obecnie pracy bez aplikacji. Wszystkie najważniejsze informacje mam pod ręką, a rozliczanie płatności w tym wyżywienia stało się bardzo proste, zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami."

Ewelina Mokrzycka
Dyrektor Sieci Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków "Słoneczny Zakątek"

Co dyrektorzy mówią o Inso?

Mimo, iż wdrożyłam aplikację w ciągu roku szkolnego przebiegło to bardzo sprawne i szybko! Myślę, że niezależnie od wielkości placówki nie należy się tego obawiać. Przy pomocy jednego kliknięcia przesyłam rozliczenia do rodziców. Zarządzanie placówka jest efektywne, zyskałam komunikacje z nauczycielami i rodzicami na wysokim poziomie. Z innych udogodnień muszę przyznać, że grafik pracy jest bardzo czytelny.

Ewa Panawa
Akacjowa Chatka

Jedyna obawa była związana z tym, że nie będziemy mieć czasu na naukę aplikacji oraz włączenie w to rodziców i wytłumaczenie im jak teraz będziemy funkcjonować, ale aplikacja okazała się na tyle intuicyjna i prosta w obsłudze, że zarówno my, jak i rodzice szybko zaczęliśmy z niej korzystać. Z perspektywy czasu widzę, że ta obawa była nieuzasadniona.

Monika Ciastoń
Akademia Przedszkolaka "Magia"

"Najbardziej podoba mi się kontakt z cudowną ekipą, która tam pracuje. A system najbardziej cenię za kontakt i szybkość informacji, przekazywanie rodzicom wiadomości jednym kanałem oraz obsługę rachunków."

Anna Stożek
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids
Przeczytaj pełną historię Pani Anny

A co na to rodzice?

Rodzice są zachwyceni, chwalą wdrożenie systemu w placówce, uważają, że łatwy dostęp do programu przeważa na jego korzyść, gdyż korzystać z niego można na każdym urządzeniu.

Zaufało nam

500
dyrektorów z całej Polski
40 000
aktywnych użytkowników systemu
Nominacja aplikacji Inso w kategorii Biznes / Dla Firm

Poznaj pełne możliwości aplikacji

Podczas krótkiego spotkania omówimy funkcje, których potrzebujesz