Wiadomości, ogłoszenia, zdjęcia i dokumenty w jednym miejscu

Zastąp dotychczasowe metody wymiany informacji (karteczki, tablica korkowa, maile, SMS-y, facebook) i zorganizuj komunikację w jednym miejscu, zgodnie z zasadami RODO

Ogłoszenia z informacją, który rodzic przeczytał wpis

Ogłoszenia możesz umieścić na tablicy ogłoszeń ze wskazaniem konkretnych odbiorców lub całych grup i placówek. Rodzice otrzymują stosowne powiadomienia w aplikacji, którą mają na swoim telefonie, Ty z kolei masz informację, którzy rodzice wyświetlili ogłoszenie.

Ogłoszenia w aplikacji

Błyskawiczne wiadomości do rodziców, zamiast SMSów

Wiadomości kierowane bezpośrednio do rodziców w pełni zastępują SMS-y, a często nawet połączenia telefoniczne. Cała konwersacja dostępna jest w jednym miejscu, z możliwością łatwego przeglądania starszych wiadomości. Możesz dołączyć także dokumenty, filmy i zdjęcia lub skorzystać z wcześniej skonfigurowanych szablonów wiadomości.

Komunikacja personelu wewnątrz placówki

Zależnie od ustawień Dyrektor może komunikować się z pracownikami lub pracownicy bezpośrednio między sobą. Ta forma komunikacji oprócz standardowych wiadomości, doskonale sprawdza się również podczas informowania odpowiedzialnej osoby o np. kończącym się papierze do drukarki. To idealne miejsce dla nauczycieli, którzy przygotowują się na zajęcia i udostępniają między sobą materiały. Możesz także wykorzystać je do przesyłania grafików pracy lub skorzystać z dedykowanej do tego funkcji w aplikacji Inso.

Komunikacja personelu w aplikacji

Zdjęcia, filmy i dokumenty dostępne z każdego miejsca

Zdjęcia, filmy, czy dokumenty możesz umieścić na tablicy ogłoszeń wybierając osoby lub grupy, które powinny mieć dostęp do wpisu. To również świetne miejsce do udostępniania jadłospisów (bez potrzeby przepisywania danych), zamieszczania zgód czy innych ważnych dokumentów dla rodziców. To wszystko bez limitu danych na dysku!

Komunikacja z cateringiem

Spraw, by codzienne zamówienie do cateringu lub Twojej kuchni trafiało w pełni automatycznie bez potrzeby liczenia zgłoszeń. System sam podlicza zgłoszenia nieobecności i przygotowuje raport posiłków z uwzględnieniem wszystkich diet. Integrację możesz dostosować do swoich potrzeb. Raport może być wysyłany automatycznie za pomocą SMS-a lub wiadomości e-mail. Możesz także skorzystać z opcji ręcznej wysyłki, jeśli przygotowany raport chcesz sprawdzić i wyedytować przed wysyłką.

Powiadomienia dla rodziców o gotowym rozliczeniu

Gdy wyślesz rozliczenia do rodziców, natychmiast otrzymają oni stosowne powiadomienie na telefon lub maila dzięki czemu szybciej dokonują płatności. Od teraz nie musisz czekać na kolejną wizytę rodzica w placówce, by przekazać mu karteczkę lub szczegółowe informacje na temat rachunku - wszystko jest widoczne w aplikacji na koncie rodzica.

Rachunki w aplikacji

Komunikacja, która dba o terminowość wpłat od rodziców

Każdy rachunek w aplikacji posiada określony termin płatności. Jeśli po wyznaczonym terminie aplikacja nie odnotuje płatności, automatycznie wyśle stosowne przypomnienia do rodziców. Dodatkowo możesz skorzystać z modułu windykacji, aby ręcznie wysłać stosowne powiadomienie i zapisać je w historii. Pomocne będą także szablony wiadomości, które możesz tworzyć z dowolną treścią. Wysyłając wiadomość do rodzica w łatwy sposób użyjesz wcześniej utworzony szablon.

Ćwiczenia i zabawy, które dzieci mogą wykonywać w swoich domach

Napisz treść zadania, dodaj karty pracy, film, piosenkę lub dowolny plik jako pomoc do ćwiczenia i wyślij do rodziców. Rodzice, po wykonaniu ćwiczenia przez dzieci mogą przesłać rozwiązanie z możliwością załączenia plików. Doskonale sprawdza się podczas nauki zdalnej!

Ćwiczenia domowe w aplikacji

Informacja dla rodziców, co ich dziecko robiło danego dnia w placówce

Poinformuj rodzica o aktywnościach wykonywanych przez dziecko w danym dniu. Aktywności są dowolnie konfigurowalne z możliwością wysłania jednym kliknięciem. Rodzic otrzymuje stosowne powiadomienie na swoim telefonie. Aktywności sprawdzają się doskonale, gdy chcesz poinformować np. o tym że dziecko spało lub było na spacerze.

"Rodzice cenią sobie najbardziej to, że mogą komunikować się z nami poprzez aplikację. Wszystkie ogłoszenia mają w jednym miejscu i mogą je sprawdzić nawet późnym wieczorem w domu."

Anna Stożek
Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids
Sprawdź dlaczego dyrekcja, pracownicy i rodzice cenią sobie komunikację w jednym miejscu w Inso!
Umów prezentację

Funkcje, które zorganizują komunikację w Twoich placówkach

Tablica ogłoszeń

Udostępnianie zdjęć i plików

Wiadomości do rodziców

Komunikacja wewnątrz placówki

Aktywności dzieci

Szablony wiadomości

Integracja z cateringiem

Wnioski urlopowe

Grafiki pracy

Grupy

Konta rodziców

Praca jest teraz o wiele lepiej zorganizowana.

Mamy lepszy i łatwiejszy kontakt z rodzicami, a także wewnątrz placówki.
Poznaj historię Pani Bogusławy

Są same korzyści! Rozliczenia, komunikacja to jest dla mnie najważniejsze.

Możliwość komunikacji z rodzicami za pośrednictwem systemu jest wielkim ułatwieniem.
Poznaj historię Pani Urszuli

Nowoczesny sposób na komunikację w Twojej placówce!

Zobacz na przykładzie swojej placówki, że komunikacja w jednej aplikacji naprawdę ułatwia i organizuje Twoją pracę!

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości