Przenieś komunikację do aplikacji, wysyłaj wiadomości do rodziców i publikuj wpisy na tablicy

Zastąp dotychczasowe formy komunikacji z rodzicami jedną aplikacją. Wysyłaj wiadomości bezpośrednio do rodziców, publikuj zdjęcia, filmy, ankiety, dokumenty na tablicy ogłoszeń bez limitu plików. Sprawdzaj kto wyświetlił informację, dzięki powiadomieniom. Stwórz własne szablony wiadomości, które często wysyłasz. Informuj rodziców o aktywności dzieci w ciągu dnia. Wykorzystaj komunikator do komunikacji wewnątrz placówki, przesyłając i udostępniając materiały.

Dodawaj ogłoszenia na tablicę ogłoszeń bez limitów

Publikuj zdjęcia, filmy, dokumenty i ankiety bez limitu rozmiaru danego pliku oraz bez limitu ilości plików.

Tablica ogłoszeń z informacją, który rodzic odczytał wpis

Wbudowana w aplikację tablica ogłoszeń umożliwia dodawanie zdjęć, filmów, dokumentów, ankiet i plików ze wskazaniem konkretnych odbiorców, całych grup lub placówek. Ułatwienie stanowią zakładki (wydarzenia, ogłoszenia, jadłospisy, galerie zdjęć oraz ankiety), według których można podzielić treści, aby łatwiej było je odnaleźć. Ważne ogłoszenia można wyróżnić poprzez przypięcie ich u góry strony. Dodatkowo rodzice otrzymują powiadomienie w aplikacji o nowym wpisie, a placówka widzi, którzy z rodziców wyświetlili informację. Dodając ogłoszenie na tablicę, placówka ma możliwość włączenia opcji dodawania komentarzy.

Umów prezentację

Błyskawiczne wiadomości do rodziców

Komunikator w aplikacji daje możliwość wysyłania wiadomości bezpośrednio do rodziców, w pełni zastąpi dotychczasowe przesyłanie SMS-ów, połączenia telefoniczne oraz inne zewnętrzne komunikatory. Dzięki niemu cała komunikacja będzie odbywać się w jednym miejscu z możliwością przeglądania starszych wiadomości. Do wiadomości można dołączać dokumenty, filmy oraz zdjęcia.

Umów prezentację

Szablony wiadomości

Moduł komunikacji pozwala na konfigurację szablonów wiadomości. Dzięki temu można stworzyć szablony dla często wysyłanych wiadomości, a następnie wysyłać je do rodziców jednym kliknięciem – to duża oszczędność czasu.

Umów prezentację

Aktywności dzieci

Dzięki funkcji aktywności dzieci, placówka może na bieżąco informować rodziców o aktywnościach wykonywanych przez ich dziecko w ciągu dnia. Aktywności są dowolnie konfigurowalne według potrzeb, a ich wysyłka odbywa się bezpośrednio z listy obecności. Dodatkowo można skorzystać z operacji masowych, aby wysłać aktywność do wszystkich rodziców przykładowo z informacją, że ich dziecko było na spacerze. Z chwilą wysłania aktywności, rodzice otrzymują powiadomienie w swojej aplikacji.

Umów prezentację

„Fajne także było to, że rodzic może zgłosić nieobecność po czasie, a my widzimy ją w aplikacji. Zwróciłam jeszcze uwagę na zmianę przy kontach rodziców – od teraz widziałam, kiedy ostatni raz była aktywność z ich strony. [...] Jeśli chodzi o rodziców, ich ulubioną funkcją jest „lajkowanie” ogłoszeń – za pomocą jednego kliknięcia przekazują, czy coś im się podoba, czy nie."

Agnieszka Stoma
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „MaliNowa Edukacja”

Komunikacja wewnątrz placówki

W zależności od ustawień dyrektor może komunikować się z pracownikami lub pracownicy bezpośrednio między sobą. Poza standardowymi wiadomościami komunikator doskonale sprawdza się na przykład podczas informowania osoby odpowiedzialnej o kończącym się papierze do drukarki. To idealne miejsce dla nauczycieli, którzy mogą przesyłać i udostępniać między sobą materiały, przygotowując się do zajęć. Dodatkowo można wykorzystać go do przesyłania grafików pracy lub skorzystać z dedykowanej do tego funkcji w aplikacji Inso.

Umów prezentację

Dysk plików bez limitu

Wbudowany w aplikacji dysk plików pozwala na przesyłanie plików i udostępnianie ich dyrekcji, nauczycielom lub rodzicom według określonych uprawnień. W aplikacji nie ma ograniczeń co do wielkości pliku jak również do ilości przesyłanych plików. Masz nieograniczone miejsce na przesyłanie zdjęć, filmów, dokumentów czy jadłospisów.

Umów prezentację

Automatyczne jadłospisy

Funkcja integracji z jadłospisem pozwala na automatyczne dodawanie jadłospisu przez firmę cateringową bezpośrednio na tablicę ogłoszeń w postaci tekstu lub pliku, poprzez wysłanie go na dedykowany adres e-mail. Dodany jadłospis automatycznie wyświetli się na tablicy ogłoszeń w zakładce „Jadłospisy”, a rodzic otrzyma powiadomienie o nowym ogłoszeniu.

Umów prezentację

Powiadomienia dla rodziców o gotowym rachunku

Po wysyłce do rodziców gotowych rachunków natychmiast otrzymują oni stosowne powiadomienie w aplikacji lub na adres e-mail. Nie musisz czekać na kolejną wizytę rodzica w placówce, aby przekazać mu karteczkę z kwotą do zapłaty, ani wykonywać zbędnych telefonów. Rodzice dzięki powiadomieniom szybciej dokonują płatności, dodatkowo mają podgląd na składowe rachunku.

Umów prezentację

Przypomnienia o nieuregulowanych płatnościach

Każdy rachunek w aplikacji posiada określony termin płatności. Jeśli po wyznaczonym terminie system nie odnotuje płatności, automatycznie wyśle stosowne przypomnienie do rodziców. Dodatkowo placówka może skorzystać z modułu windykacji, aby ręcznie wysłać powiadomienie do rodziców i zapisać je w historii. Pomocne będą również szablony wiadomości, które można tworzyć z dowolną treścią.

Umów prezentację

Kalendarz rodzica i nauczyciela

Wbudowany kalendarz, pozwala rodzicom przeglądać wydarzenia z życia placówki (np. spotkanie z rodzicami, wycieczka) oraz dni wolne. Kalendarz dla nauczyciela wyświetla nie tylko wydarzenia i dni wolne, ale również urlopy. Funkcja kalendarza pozwala dodawać wydarzenia dla wszystkich lub wybranych placówek i grup, umożliwia dodawanie wydarzeń jednorazowych lub cyklicznych oraz określenie ich przedziału czasowego.

Umów prezentację

Archiwum i historia wiadomości

Zakończone wątki rozmów w komunikatorze można przenieść do archiwum, dzięki temu skrzynka odbiorcza jest przejrzysta i czytelna, a starsze wiadomości są przechowywane, aby był do nich dostęp w razie potrzeby.

Umów prezentację

Funkcje, dzięki którym będziesz prowadzić komunikację z rodzicami i pracownikami w jednej aplikacji

Tablica ogłoszeń

Udostępnianie zdjęć, filmów i plików

Wyróżnione ogłoszenia

Dysk plików bez limitu

Powiadomienia o odczytaniu ogłoszenia

Komentarze

Wiadomości do rodziców

Szablony wiadomości

Aktywności dzieci

Komunikacja wewnątrz placówki

Automatyczne jadłospisy

Powiadomienia o gotowym rachunku

Przypomnienia o płatności

Kalendarz rodzica

Kalendarz nauczyciela

Archiwum

Historia wiadomości

Przenieś komunikację do aplikacji i publikuj ogłoszenia bez limitu!

Sprawdź jak działa moduł komunikacji na przykładzie swojej placówki. Umów się na bezpłatną prezentację aplikacji.

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!

Poznaj wszystkie rozwiązania aplikacji