Automatyczna i bezbłędna obsługa rozliczeń
w Twoich placówkach

Odzyskaj czas, który co miesiąc poświęcasz na wyliczanie należności, księgowanie wpłat i windykowanie rodziców

Podliczanie zgłoszeń nieobecności, które nie pochłania czasu

Rodzic posiada swoje konto i jednym kliknięciem wysyła zgłoszenie zgodne z zasadami Twojej placówki bez możliwości zgłoszenia po ustalonym czasie. Sprawdź liczbę zgłoszeń nieobecności w przygotowanym dla Ciebie zestawieniu.

Zgłaszanie nieobecności w aplikacji

Zestawienie posiłków, które catering otrzymuje zgodnie z Twoimi potrzebami

System sam podlicza zgłoszenia nieobecności i przygotowuje raport posiłków z uwzględnieniem wszystkich diet. Zamówienie jest gotowe do przekazania firmie cateringowej lub kuchni w placówce. Wysyłkę możesz dostosować do swoich potrzeb. Raport może być wysyłany automatycznie za pomocą SMS-a lub wiadomości e-mail. Możesz także skorzystać z opcji ręcznej wysyłki, jeśli przygotowany raport chcesz sprawdzić i wyedytować przed wysyłką.

Listy obecności, które uzupełniają się same

Lista obecności dzięki czytnikom montowanym w placówce uzupełnia się bez udziału nauczycieli. Można również skorzystać z elektronicznej listy i uzupełniać ją tak, jak tradycyjną. Niezależnie od sposobu wypełnienia, dane o obecności trafią bezpośrednio do dziennika elektronicznego.

Rachunki bez błędów, które wyliczają się automatycznie

Składowe rozliczenia: czesne, opłata za wyżywienie z ujęciem diety dziecka, zajęcia dodatkowe i opłaty jednorazowe/cykliczne są uwzględnione w automatycznie przygotowanym rozliczeniu. Bez błędów, z możliwością naliczania godzinowego, a przede wszystkim zgodnie z konfiguracją rozliczeń w Twojej placówce. Wyślij gotowe rachunki do rodziców jednym kliknięciem!

Rachunki w aplikacji

Mniej telefonów od rodziców

Rodzic po otrzymaniu rachunku na swoje konto w aplikacji nie dzwoni z zapytaniem o szczegóły rozliczenia, ponieważ zna wszystkie składowe oraz aktualne saldo. Otrzymuje stosowne powiadomienia i przypomnienia o płatności odnośnie rachunku, po czym dokonuje szybkiej wpłaty online lub gotówką w placówce.

Faktury dla rodziców, które wystawisz i wyślesz jednym kliknięciem

Gdy rodzic potrzebuje faktury możesz wystawić je dla wszystkich lub wybranych dzieci i wysłać jednym kliknięciem. Wygenerowany dokument w łatwy sposób pobierzesz i przekażesz do księgowości!

Płatność zobowiązań w wymaganym terminie większa o 70%

Już sam fakt, że rodzic otrzymuje powiadomienie natychmiast po wysłaniu rozliczenia, ma wgląd do jego szczegółów i możliwość opłacenia go przelewem internetowym podnosi terminowość wpłat o 70%.

Dodatkowo w aplikacji istnieją funkcje, które ułatwią kontrolę nad terminowością wpłat. Możesz skorzystać z przypomnień o płatności, automatycznego naliczania odsetek czy modułu windykacji dłużników.


Automatycznie księgowane płatności

Płatności online poprzez aplikację są automatycznie księgowane. W momencie gdy rodzic zapłaci poza aplikacją na rachunek placówki, istnieje możliwość dokonania importu płatności z rachunku bankowego. Wszystkie wpłaty zaksięgujemy automatycznie.

"Na początku prowadziłam zestawienia w dwóch miejscach, czyli w excelu i aplikacji. Pomogło mi to upewnić się, że rozliczenia generują się prawidłowo."

Ewa Panawa
Akacjowa Chatka
Przekonaj się, że obsługa rozliczeń w Twoich placówkach może być dziecinnie prosta!
Umów prezentację

Funkcje, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas oraz usprawnić zarządzanie finansami

Rachunki

Czesne

Naliczanie godzinowe

Rozliczanie posiłków

Wysyłanie rachunków do rodziców

Faktury

Płatności online

Odsetki

Windykacja

Rozliczanie zajęć dodatkowych

Import płatności

Indywidualne numery kont bankowych

Zajęcia dodatkowe

Lista obecności

Grupy

Raporty i statystyki

Archiwum dzieci

Konta rodziców

Zarządzanie dietami

Integracja z cateringiem

Automatyczne listy obecności

Rejestracja godzin pobytu dziecka

Rozliczenia to jest teraz bajkowa sprawa!

"Dzięki Inso zyskałam na nich bardzo dużo czasu. Wcześniej spędzałam mnóstwo czasu na tym, by rozpisywać i notować wszelkie informacje. Obecnie tabelki mogę rozpisywać hobbistycznie - INSO zajmuje się tym za mnie."
Poznaj historię Pani Ani

Nie wyobrażam sobie obecnie pracy bez aplikacji!

Wszystkie najważniejsze informacje mam pod ręką, a rozliczanie płatności w tym wyżywienia stało się bardzo proste, zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami.
Poznaj historię Pani Eweliny

Szybkie i bezbłędne rozliczenia w Twoich placówkach

Zobacz na przykładzie swojej placówki, co możesz zyskać dzięki rozliczaniu z aplikacją Inso!

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości

Poznaj wszystkie rozwiązania aplikacji