Cała wiedza i narzędzia wspomagające organizację pracy przedszkola zawarte w jednym miejscu

Skorzystaj z Menadżera Pedagogicznego - osobistego asystenta, który przeprowadzi Cię przez cały rok szkolny. Znajdziesz tutaj aktualne wzory pism, generatory dokumentów, które samoczynnie uzupełniają dane, cykliczne szkolenia przygotowujące Cię na każdy kolejny miesiąc, kalendarz Dyrektora oraz tablicę wiadomości dotyczących prawa oświatowego. Organizacja pracy w przedszkolu nigdy nie była łatwiejsza!

Wartość merytoryczną dostarcza Aneta Konefał, znana jako Misiowa Mama

Dyrektor przedszkola, nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta pedagogiczny, logopeda, wykładowca. Autorka projektu "Misiowa Mama", a także wielu dokumentów, szkoleń i pomocy dydaktycznych.

Menadżer Pedagogiczny tworzony jest przez cały rok szkolny. Z wyprzedzeniem otrzymasz odpowiednie dokumenty i generatory.

Kalendarz Dyrektora dopasowany do przedszkola, który informuje o ważnych terminach

Kalendarz Dyrektora to Twój dedykowany asystent, który z odpowiednim wyprzedzeniem wyśle Ci przypomnienie o czynności, którą powinien wykonać Dyrektor. Nasz kalendarz rozróżnia zadania obowiązkowe i opcjonalne z podziałem na placówki publiczne i niepubliczne zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Generatory pism, które dostarczą Ci uzupełnione dokumenty

Od dziś nie popełnisz żadnego błędu wypełniając dokumenty. Generatory dokumentów to interaktywne przewodniki pozwalające stworzyć gotowe pismo. Generator krok po kroku podpowiada, jak przygotować odpowiedni dokument dostarczając szablony treści. Jeśli na co dzień korzystasz z pozostałych modułów aplikacji Inso, a informacje np. o dzieciach są wymagane do uwzględnienia w dokumencie system wypełni je automatycznie!

Przykładowe dokumenty, które stworzysz z generatorem: arkusz kontroli dziennika, arkusz monitorowania podstawy programowej dla dyrektora oraz nauczyciela, lista dla rodziców z informacją o możliwości przeprowadzenia diagnozy, awans zawodowy nauczyciela, diagnoza gotowości szkolnej.

Listy z wskazówkami i zadaniami do odhaczenia

Menedżer Pedagogiczny dostarczy Ci wiele gotowych zadań i informacji, które należy podjąć. Pierwsze spotkanie z rodzicami? Otrzymasz listę tematów, na jakie należy porozmawiać oraz jaka lista zgód i upoważnień wymagana jest do codziennej pracy. Powołujesz komisję ds. rekrutacji? System podpowie o czym nie zapomnieć. Każda wskazówka i zadanie jest w postaci listy, na której odhaczasz wykonaną czynność. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą!

11 szkoleń z Anetą Konefał, dzięki którym z wyprzedzeniem zaplanujesz kolejny miesiąc

Zaczynamy w sierpniu, a kończymy w czerwcu - to seria szkoleń online na cały rok szkolny. Cyklicznie organizujemy szkolenie, które przygotowuje Cię na nadchodzący miesiąc. Misiowa Mama (Aneta Konefał) opowie o czym nie zapomnieć w kolejnym miesiącu. Podpowiemy także jak wykorzystać Menadżer Pedagogiczny do organizacji pracy. Każde szkolenie będzie zawierało sesję pytań i odpowiedzi.

Przyszłość jest dziś. Nastała era bezbłędnie wypełnionych dokumentów i złożonych w odpowiednim czasie.

Aktualności dotyczące prawa oświatowego

Będziemy na bieżąco informować o zmianie przepisów w prawie oświatowym. Oprócz informacji otrzymasz również aktualne dokumenty czy listy zadań do wykonania. Oznacza to, że w momencie gdy zmieni się prawo oświatowe, my na bieżąco dostosujemy nasze dokumenty i podpowiemy jak reagować na nowości. Dzięki Menadżerowi Pedagogicznemu żadna zmiana Ci nie umknie.

Baza wzorów dokumentów i pism

W naszym systemie znajdziesz również bazę potrzebnych dokumentów do organizacji codziennej pracy. Wygodna wyszukiwarka pozwoli w łatwy sposób odnaleźć potrzebny dokument. Każdy dokument w naszej bazie jest aktualny - jeśli zmieniają się wytyczne lub przepisy w prawie oświatowym, my aktualizujemy dokumenty.

Dostęp do społeczności na Facebooku, która ma realny wpływ na rozwój systemu

Zamknięta grupa na Facebooku zbiera potrzeby i oczekiwania użytkowników. Społeczność naszej grupy nadaje kierunek, w którym powinien się rozwijać Menadżer Pedagogiczny. Dzięki Nowoczesnym Dyrektorom, którzy korzystają na co dzień z naszych rozwiązań to doskonałe miejsce na wymianę doświadczeń.

Ogłoszenia w aplikacji

Wspólnie zmieniamy rynek edukacyjny. Dyrektor przedszkola po raz pierwszy otrzyma dokumenty i narzędzia potrzebne do realizowania codziennych zadań.

To rewolucja odmieniająca codzienną pracę w przedszkolu.


Menadżer pedagogiczny tworzony będzie cały rok. Zaczynamy w sierpniu i dostarczymy wiedzę i wszystkie potrzebne materiały oraz narzędzia, by przygotować Dyrektorów na wrzesień. W kolejnym etapie, już we wrześniu przygotujemy na październik. I tak przez cały rok szkolny. Dzięki temu każdy dokument, wzór i generator będzie aktualny.


Wartość merytoryczną dostarcza Aneta Konefał.

Skorzystaj ze specjalnej oferty i sprawdź już dziś jak odmienisz organizację swojej pracy

179 zł

129 zł

brutto / miesięcznie za placówkę

Promocja ograniczona czasowo

lub zadzwoń 517 256 162

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości