Rekrutuj dzieci do placówki z elektronicznymi formularzami rekrutacyjnymi

Zastąp wszystkie dotychczasowe formy rekrutacji do Twojej placówki jednym elektronicznym formularzem rekrutacyjnym w aplikacji Inso. Nowy moduł Rekrutacji umożliwia stworzenie formularza rekrutacyjnego dostosowanego do potrzeb placówki, który w prosty sposób udostępnisz dla rodziców. Dodatkowo wszystkie dane wprowadzone we wnioskach są automatycznie przenoszone do profilów dzieci w aplikacji, dzięki czemu nie trzeba ich wprowadzać ponownie.

Stwórz formularz rekrutacyjny dopasowany do Twojej placówki

Skorzystaj z gotowego formularza lub dodaj własne pola i sekcje.

Gotowy formularz rekrutacyjny

W module rekrutacji dostępny jest gotowy formularz rekrutacyjny dzieci do placówki z możliwością wyboru danych, które mają zostać wyszczególnione we wniosku.

Umów prezentację

Dostosowanie formularza rekrutacyjnego do potrzeb placówki

Placówka ma możliwość konfiguracji formularza rekrutacyjnego, dzięki czemu może dostosować go do swoich potrzeb. Konfiguracja umożliwia dodawanie własnych pól i sekcji wraz z pytaniami otwartymi w zakresie zgód rodziców oraz potrzebnych dodatkowych informacji o dziecku.

Umów prezentację

Przenoszenie danych z wniosku do profilu dziecka

Formularze rekrutacyjne w aplikacji dają możliwość dodania sekcji z informacjami do uzupełnienia przez rodziców, które następnie automatycznie zostaną przeniesione bezpośrednio do profilu dziecka w aplikacji bez konieczności ponownego przepisywania (np. podstawowe dane dziecka, dane adresowe, dane rodziców/opiekunów prawnych, osoby upoważnione do odbioru).

Umów prezentację

„Bardzo doceniam przejrzystość tego modułu i to, że wszystko odbywa się w stu procentach zdalnie. Wystarczy, że udostępnię rodzicom link do formularza, który znajduje się na zewnętrznej platformie [...] Rodzice wypełniają formularz i wysyłają bezpośrednio do nas. Ja mam możliwość zmiany statusów wniosków oraz dodawania specjalnych oznaczeń, dzięki czemu wiem, na jakim etapie jest dany wniosek."

Klaudia Skubiszak
Dyrektor Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków „Stumilowy Las”

Udostępnianie formularza rekrutacyjnego rodzicom w formie linku

Udostępnij formularz rodzicom za pomocą wygenerowanego przez system linku. Dzięki temu rodzic nie musi posiadać konta w aplikacji, a placówka może zarządzać wszystkimi wnioskami z jednego miejsca.

Umów prezentację

3 wersje językowe

Aplikacja umożliwia stworzenie formularzy rekrutacyjnych w języku polskim, angielskim i ukraińskim. 

Umów prezentację

Powiadomienia o statusie wniosków

Rodzice po wysłaniu wniosku rekrutacyjnego otrzymują powiadomienie e-mail z potwierdzeniem, natomiast placówka dostaje informację o wpłynięciu nowego wniosku.

Umów prezentację

Lista wniosków z filtrami

Widok listy wniosków umożliwia podgląd i filtrowanie wniosków według: statusów (nowy, w trakcie, przyjęty, odrzucony), dacie wpłynięcia wniosku, a ponadto daje możliwość tworzenia własnych etykiet i oznaczeń (np. wstępne przypisanie do grupy, wstępna kwalifikacja). 

Umów prezentację

Operacje masowe na liście wniosków

Aplikacja pozwala na dokonywanie operacji masowych na liście wniosków rekrutacyjnych (usuwanie wniosków, przypisanie etykiety, zmiana statusu).

Umów prezentację

Wiadomości z informacją o zmianie statusu

Moduł rekrutacji daje możliwość wysłania do rodziców wiadomości wraz z informacją o zmianie statusu na przyjęty oraz odrzucony. Placówka może skorzystać z dostępnych szablonów lub stworzyć własne.

Umów prezentację

Pobieranie raportów listy wniosków

Placówka ma możliwość pobrania raportu z danymi, które występują we wszystkich wnioskach. Dodatkowo każdy wniosek może zostać pobrany w formie PDF do bezpośredniego wydruku.

Umów prezentację

Funkcje, dzięki którym rekrutacja do Twojej placówki będzie odbywać się w pełni elektronicznie

Gotowy formularz

Konfiguracja formularza

Pytania otwarte

Migracja danych
do profilu dziecka

Link do formularza

3 wersje językowe

Statusy wniosków

Potwierdzenie e-mail dla rodziców

Powiadomienie
o nowym wniosku

Lista wniosków

Filtry listy wniosków

Własne etykiety

Operacje masowe

Wiadomości
o zmianie statusu

Raporty

Wydruk wniosku

Rekrutuj dzieci z elektronicznymi formularzami Inso już teraz!

Poznaj możliwości elektronicznych formularzy rekrutacyjnych na przykładzie swojej placówki. Umów się na bezpłatną prezentację aplikacji.

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!

Poznaj wszystkie rozwiązania aplikacji