Historia klienta

„Dzięki Inso zarządzam wszystkimi placówkami z poziomu aplikacji, bez względu na to, gdzie aktualnie jestem”

Pani Marta od 18 lat prowadzi sieć placówek Alto, w skład której wchodzą: dwa oddziały przedszkolne, żłobek oraz dwie szkoły. Pani Marta w prowadzeniu swoich placówek stawia na rozwój i ciągłe udoskonalanie pracy, dlatego od sierpnia 2021 roku podjęła decyzję o wdrożeniu aplikacji Inso – systemu do zarządzania przedszkolami i żłobkami. Czy ta decyzja wpłynęła na usprawnienie pracy Pani Marty?

Współpraca z Inso to najlepszy wybór, jaki mogliśmy podjąć

Na początku naszej działalności nie było dostępnych żadnych platform do zarządzania przedszkolami i żłobkami. Działaliśmy jak wszyscy – ręcznie wprowadzaliśmy dane i wyliczaliśmy koszty w dużych plikach Excel. Z rodzicami komunikowaliśmy się poprzez wysyłanie maili oraz przekazywanie informacji telefonicznie – nie działało to zbyt dobrze. Zaczęliśmy korzystać z usług innej platformy, z której nie byliśmy do końca zadowoleni. Dostaliśmy propozycję od Państwa – ofertę aplikacji Inso i myślę, że ta współpraca to najlepszy wybór, jaki mogliśmy podjąć. Aktualnie cztery z naszych placówek działają na systemie Inso. 

Wsparcie dedykowanego opiekuna

Wdrożyliśmy system do naszych placówek w bardzo krótkim czasie, ponieważ większość funkcjonalności działała w podobny sposób jak w poprzedniej aplikacji, z której korzystaliśmy. Nowością było dla nas przejście na inteligentne dzienniki elektroniczne we wszystkich placówkach przedszkolnych. Dzięki wsparciu z Waszej strony, ze strony dedykowanego opiekuna, obecnie prowadzenie dziennika w formie elektronicznej nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Rodzice w nowej, wirtualnej rzeczywistości Inso

Nie miałam żadnych obaw przed przejściem do Inso. Nauczyciele szybko się wdrożyli, choć znalazły się osoby, które przez jakiś czas kontrolowały działanie aplikacji na kartce – co dało nam potwierdzenie, że wszystko działa poprawnie. Rodzice natomiast bardzo szybko nauczyli się funkcjonować w tej naszej nowej, wirtualnej rzeczywistości z Inso. 

Powiadomienia o nowościach w aplikacji

Bardzo doceniam przekazywane od Was informacje o wprowadzonych nowościach w aplikacji, wdrożonych nowych funkcjach oraz aktualizacjach. Nie zawsze przeglądając platformę jesteśmy w stanie wyłapać, że coś nowego się pojawiło – a u Was jestem każdorazowo informowana o nowościach, które możemy przetestować i wykorzystać w naszych placówkach.

Zarządzanie placówkami w jednej aplikacji 

Dzięki aplikacji Inso prowadzenie kilku placówek znajdujących się w różnych miejscach jest proste. Na co dzień szczególnie podoba mi się zakładka „kokpit”, dedykowana dla właścicieli sieci placówek. Dzięki niej mogę szybko sprawdzić ile dzieci jest w danym dniu obecnych i nieobecnych w każdej z placówek, a także mogę monitorować czas pracy pracowników. Aplikacja usprawnia również moją pracę z rozliczeniami poszczególnych placówek, ponieważ mogę automatycznie wysłać np. informację do księgowej ile wyniósł przychód za dany miesiąc.

Z systemem Inso mam również większą kontrolę nad osobami dłużnymi, które nie opłaciły rachunków w terminie. Aplikacja może wysłać do rodziców przypomnienia o nieuregulowanym rachunku, a dzięki funkcji windykacji mogę naliczać rodzicom stosowne odsetki za opóźnienia w płatnościach. Zwiększamy tym samym naszą szansę na odzyskanie należności i nie dopuszczamy na pewno do takich sytuacji, gdzie przez nasze przeoczenie, rodzic nie płacił przez rok i tej należności na pewno nie uda nam się już odzyskać. 

Ulubione funkcje

Moją ulubioną funkcją w aplikacji – i myślę, że dla większości dyrektorów także – jest automatyczna kontrola dzienników. Dzięki niej mogę sprawdzić, czy wszystkie dzienniki są uzupełnione, a przede wszystkim, czy uzupełniane są na bieżąco. Osobiście lubię również korzystać z funkcji grafików dla nauczycieli, które pozwalają mi kontrolować, którzy pracownicy są obecni, a którzy nie, kto przebywa na zwolnieniu lekarskim lub kogo trzeba zastąpić.

Podsumowanie

Od kiedy zaczęłam korzystać z aplikacji Inso, zarządzam wszystkimi moimi placówkami z jednego miejsca. Bez względu na to, gdzie aktualnie jestem, w której z placówek przebywam, mam podgląd na wszystkie. Kontroluję zapisy w dziennikach, monitoruję rozliczenia i finanse, nie dopuszczając do zaległości, a tym samym usprawniam swoją pracę.

§ Podstawa Prawna

Agnieszka Buczyńska
Specjalista ds. marketingu w Inso
Data publikacji wpisu:
22
-
02
-
2023

Umów darmową prezentację i sprawdź lepszy sposób organizacji pracy w Twoich placówkach

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości

Ostatnie wpisy

Zobacz, jakie tematy poruszaliśmy ostatnio na naszym blogu