Współpraca:

517 256 162

Jak aplikacja Inso pomaga w zarządzaniu siecią placówek "Słoneczny Zakątek"

"Słoneczny Zakątek" to sieć niepublicznych przedszkoli i żłobków w Kolbuszowej, Łańcucie, Majdanie Królewskim oraz Głogowie Małopolskim, do których łącznie uczęszcza około 530 dzieci. Jak korzystanie z aplikacji Inso wpłynęło na rozwiązanie codziennych problemów z zarządzaniem placówkami? Zapytaliśmy Pani Dyrektor, Eweliny Mokrzyckiej.

Co sprawiło, że zaczęła Pani myśleć o wdrożeniu systemu do zarządzania placówką?

Zarządzanie pięcioma placówkami, które pochłaniało mi mnóstwo czasu, a zwłaszcza te obowiązki związane z rozliczeniami. Chciałam ich usprawnienia i przyspieszenia. Był z tym nieustający problem. Duże znaczenie miało też usprawnienie kontaktu z rodzicami, przesyłania wiadomości i informacji.

Co przekonało Panią do wdrożenia systemu Inso?

Rozmowa z konsultantem, okres próbny, który pokazał, że wdrożenie aplikacji jest bardzo szybkie i intuicyjne.

Czy widzi Pani korzyści z wdrożenia Inso w swoich placówkach?

Oczywiście, nie wyobrażam sobie obecnie pracy bez aplikacji. Wszystkie najważniejsze informacje mam pod ręką, a rozliczanie płatności w tym wyżywienia stało się bardzo proste, zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami.

A dlaczego akurat Inso?

Dowiedziałam się o aplikacji, gdy szukałam rozwiązania mojego problemu na różnych forach, stronach internetowych. Na jednym z nich polecano wdrożenie aplikacji. Napisałam do Państwa, założyłam bezpłatne konto, odezwała się przemiła Pani Justyna, która poprowadziła mnie po całej aplikacji, a dziś nie wyobrażam sobie pracy bez Was 😊

Co podoba się Pani najbardziej w Inso, a co by Pani zmieniła?

Podoba mi się, tak naprawdę wszystko - system, marka, zespół 😊 Nie mam zastrzeżeń.

Jak rodzice przyjęli system Inso? Jak oceniają korzystanie z aplikacji na telefonie?

Rodzice są zachwyceni, chwalą wdrożenie systemu w placówce, uważają, że łatwy dostęp do programu przeważa na jego korzyść, gdyż korzystać z niego można na każdym urządzeniu.

Czy poleciłaby Pani innym placówkom system Inso?

Jak najbardziej, polecam wszystkim, bez względu na to czy borykają się z zarządzaniem kilku placówek naraz, czy mniejszych. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami.

Chcesz dokładniej poznać aplikację Inso?

Podczas krótkiego spotkania omówimy funkcje, które na pewno Ci pomogą