Jak aplikacja Inso pomaga w zarządzaniu siecią placówek "Słoneczny Zakątek"

"Słoneczny Zakątek" to sieć niepublicznych przedszkoli i żłobków w Kolbuszowej, Łańcucie, Majdanie Królewskim oraz Głogowie Małopolskim, do których łącznie uczęszcza około 550 dzieci. Jak korzystanie z aplikacji Inso wpłynęło na rozwiązanie codziennych problemów z zarządzaniem placówkami? Zapytaliśmy Pani Dyrektor, Eweliny Mokrzyckiej.

Kolbuszowa, Łańcut, Majdan Królewski, Głogów Małopolski
Miejscowość:
Kolbuszowa, Łańcut, Majdan Królewski, Głogów Małopolski
Nazwa placówek:
Słoneczny Zakątek
Typ placówek:
Przedszkola i żłobki
Status:
niepubliczna
Ilość dzieci:
~550
W Inso od
listopada 2019
Procesy, które obsługuje Inso:
Rozliczenia
Komunikacja
Dzienniki elektroniczne
Kadra
Rekrutacja dzieci
Czytniki kart

Co sprawiło, że zaczęła Pani myśleć o wdrożeniu systemu do zarządzania placówką?

Zarządzanie pięcioma placówkami, które pochłaniało mi mnóstwo czasu, a zwłaszcza te obowiązki związane z rozliczeniami. Chciałam ich usprawnienia i przyspieszenia. Był z tym nieustający problem. Duże znaczenie miało też usprawnienie kontaktu z rodzicami, przesyłania wiadomości i informacji.

Co przekonało Panią do wdrożenia systemu Inso?

Rozmowa z konsultantem, okres próbny, który pokazał, że wdrożenie aplikacji jest bardzo szybkie i intuicyjne.

Czy widzi Pani korzyści z wdrożenia Inso w swoich placówkach?

Oczywiście, nie wyobrażam sobie obecnie pracy bez aplikacji. Wszystkie najważniejsze informacje mam pod ręką, a rozliczanie płatności w tym wyżywienia stało się bardzo proste, zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami.

"Nie wyobrażam sobie obecnie pracy bez aplikacji. Wszystkie najważniejsze informacje mam pod ręką, a rozliczanie płatności w tym wyżywienia stało się bardzo proste, zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami."

Ewelina Mokrzycka
Dyrektor Sieci Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków "Słoneczny Zakątek"
Ewelina Mokrzycka

A dlaczego akurat Inso?

Dowiedziałam się o aplikacji, gdy szukałam rozwiązania mojego problemu na różnych forach, stronach internetowych. Na jednym z nich polecano wdrożenie aplikacji. Napisałam do Państwa, założyłam bezpłatne konto, odezwała się przemiła Pani Justyna, która poprowadziła mnie po całej aplikacji, a dziś nie wyobrażam sobie pracy bez Was 😊

Co podoba się Pani najbardziej w Inso, a co by Pani zmieniła?

Podoba mi się, tak naprawdę wszystko - system, marka, zespół 😊 Nie mam zastrzeżeń.

Jak rodzice przyjęli system Inso? Jak oceniają korzystanie z aplikacji na telefonie?

Rodzice są zachwyceni, chwalą wdrożenie systemu w placówce, uważają, że łatwy dostęp do programu przeważa na jego korzyść, gdyż korzystać z niego można na każdym urządzeniu.

Czy poleciłaby Pani innym placówkom system Inso?

Jak najbardziej, polecam wszystkim, bez względu na to czy borykają się z zarządzaniem kilku placówek naraz, czy mniejszych. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami.

Sprawdź, w jaki sposób aplikacja pomoże Tobie!

Umów bezpłatną prezentację aplikacji. Na przykładzie Twoich placówek porozmawiamy o możliwościach, jakie dostarcza aplikacja i dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości