Bądź na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym i zyskaj aktualną wiedzę, dokumenty oraz narzędzia, które przeprowadzą Cię przez każdy miesiąc w roku

Menadżer Pedagogiczny to osobisty asystent dyrektora przedszkola, który rewolucjonizuje codzienną pracę. Znajdziesz tutaj aktualne wzory dokumentów, szkolenia online, kalendarz dyrektora, tablicę aktualności z prawa oświatowego oraz generatory gotowych dokumentów, które samoczynnie uzupełnią dane. Dzięki Menadżerowi twoja praca stanie się łatwa i przyjemna, a co najważniejsze oszczędzi Twój cenny czas.

Treści, które tworzą eksperci

Patrycja Hajtek-Pachoń

wieloletni dyrektor przedszkoli i żłobków, nauczyciel wychowania przedszkolnego, pedagog, szkoleniowiec pedagogiczny

Monika Sobkowiak

przyjaciółka dzieci i nauczyciel. Sercem, głową i piórem oddana edukacji przedszkolnej. Nauczycielka wychowania przedszkolnego, neurologopeda, autorka bloga Pani Monia i merytoryczny ninja EduMail.

Aneta Szostak-Sulewska

prowadzi własnego bloga oraz markę online „Kapelusz z Kwiatami”. Z sukcesem tworzy liczne kursy i webinary o tematyce związanej z awansem oraz rozwojem zawodowym nauczycieli.

Rewolucja odmieniająca i ułatwiająca codzienną pracę dyrektora w przedszkolu. Sprawdzony przez kilkuset dyrektorów.

Aktualne wzory dokumentów i pism

Na bieżąco aktualizowana baza wzorów pism, wniosków i procedur zarówno dla dyrektora jak i nauczycieli. Wygodna wyszukiwarka pozwoli w łatwy sposób odnaleźć potrzebny dokument. Każdy plik w naszej bazie jest aktualny – jeśli zmieniają się wytyczne lub przepisy w prawie oświatowym, nasi eksperci aktualizują dokumenty. Znajdziesz tutaj m.in.:

stale uaktualniane procedury obowiązujące w przedszkolach, wzory statutów i regulaminów, pełną dokumentację dotyczącą sprawowania nadzoru w przedszkolu
generatory, które z niewielkim Twoim udziałem stworzą plan nadzoru pedagogicznego oraz plan pracy przedszkola, oparte na najnowszych wytycznych oraz aktualnych kierunkach polityki oświatowej Państwa
dokumenty ułatwiające rekrutację do przedszkola
dokumenty związane z zatrudnianiem pracowników
dokumenty związane z awansem zawodowym nauczycieli, zarówno te dla Nauczycieli, jak i dla Dyrektora i wiele innych
Dołącz teraz

Aktualności dotyczące prawa oświatowego

System na bieżąco informuje o zmianie przepisów w prawie oświatowym. Znajdziesz tutaj także podpowiedzi i dobre praktyki od naszych ekspertów. Oprócz informacji otrzymasz również aktualne wzory dokumentów, pism i procedur oraz listy zadań do wykonania. Oznacza to, że w momencie gdy zmieni się prawo oświatowe, my na bieżąco dostosujemy nasze dokumenty i podpowiemy, jak reagować na nowości. Dzięki Menadżerowi Pedagogicznemu żadna aktualizacja przepisów Ci nie umknie.

Dołącz teraz

„Korzystałam z Menadżera pedagogicznego jeszcze w poprzedniej placówce i przyznam, że udostępniane tam treści były naprawdę bardzo wartościowe. Przyjemnie się je czytało i z łatwością się do nich wracało. Myślę, że to z pewnością niezbędne narzędzie i pomoc przede wszystkim dla dyrektorów, którzy zaczynają pełnić tę funkcję. Ja też kiedyś zaczynałam i pamiętam, że było to dość trudne, szczególnie w przypadku placówki niepublicznej."

Klaudia Skubiszak
Dyrektor Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków „Stumilowy Las”

Generatory dokumentów

Generatory dokumentów to interaktywne przewodniki pozwalające stworzyć gotowy dokument. Od dziś nie popełnisz żadnego błędu, wypełniając dokumenty. Generator krok po kroku podpowiada, jak przygotować odpowiedni dokument dostarczając szablony treści. Jeśli na co dzień korzystasz z pozostałych modułów aplikacji Inso, a informacje np. o dzieciach są wymagane do uwzględnienia w dokumencie, system wypełni je automatycznie!

Generator planu nadzoru pedagogicznego? W zaledwie kilka kliknięć przygotujesz plan nadzoru na nadchodzący rok szkolny. Wszystkie generatory w aplikacji pojawią się z odpowiednim wyprzedzeniem. Dodatkowo znajdziesz m.in. generator rocznego planu pracy, generator oceny pracy nauczyciela, oceny dorobku zawodowego, hospitacji zajęć, oraz sprawozdania z planu nadzoru. Nie zabraknie również generatorów dla nauczycieli takich jak: diagnoza gotowości szkolnej (zawierają wydawnictwa) oraz innych diagnoz w pozostałych rocznikach.

Generator pozwoli nawet początkującemu dyrektorowi stworzyć poprawny merytorycznie Plan Nadzoru pedagogicznego, podpowie wymagane ustawy, na podstawie których tworzy się ten dokument, po kolei wskaże kolejne działy planu. Podpowie treści organizujące plan na cały rok. Generator pozwoli też dostosować Plan nadzoru do wymogów i możliwości danej placówki. Na podstawie zawartych w nim treści stworzy plan, który nie będzie wymagał indywidualnych korekt. Generator będzie podpowiadał możliwe rozwiązania do wykorzystania w przedszkolu na podstawie obowiązujących kierunków polityki oświatowej. Generator oczywiście daje także możliwość wpisania swoich treści i pomysłów na prowadzenie placówki w danym roku.

Dołącz teraz

Konsultacje z ekspertami

Nasi eksperci są po drugiej stronie – jako użytkownik Menadżera Pedagogicznego masz możliwość zadawania im bezpośrednich pytań. Jeśli masz wątpliwość jak rozwiązać różne problemy związane z prowadzeniem placówki – napisz do naszych ekspertów!

Dołącz teraz

„Z Menadżera Pedagogicznego korzystam już od roku i jestem bardzo zadowolona z treści w nim zamieszczanych. Gotowe dokumenty, wskazówki i sugestie zamieszane przez profesjonalistów bardzo ułatwiają zarządzanie przedszkolem. Menadżer podpowiada, co należy wykonać w danym miesiącu. Nareszcie jestem szczęśliwa, że nie umkną mi żadne ważne dokumenty do opracowania. Menadżer jest podzielony na kilka obszarów zarządzania placówką i z łatwością można odszukać potrzebne materiały. Szkolenia prowadzone na aplikacji są bardzo przydatne i można je odtworzyć w dowolnym momencie. Polecam Menadżer Pedagogiczny każdej osobie, która chce mieć pewność, że bezpiecznie i prawidłowo prowadzi placówkę"

Marta Skulska
Dyrektor Niepublicznego Przedszkola „Piątka5”

Akty prawne

W katalogu spraw linkujemy akty prawne, aby dyrektor mógł w łatwy sposób znaleźć aktualny akt, zweryfikować go i powołać się na niego.

Dołącz teraz

Kalendarz dyrektora

Kalendarz Dyrektora to Twój dedykowany asystent, który z odpowiednim wyprzedzeniem wyśle Ci przypomnienie o terminach i obowiązkach, które powinien wykonać dyrektor. Nasz kalendarz rozróżnia zadania obowiązkowe i opcjonalne z podziałem na placówki niepubliczne oraz publiczne i samorządowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dołącz teraz

Zadania dla pracowników

Możliwość przypisywania zadań jednorazowych lub cyklicznych sobie oraz innym pracownikom. Każde zadanie do wykonania przez dyrektora lub pracownika można zapisać w module zadań. Od dziś żadna czynność nie zostanie pominięta, dopóki nie zostanie wykonana i odhaczona jako zrealizowana.

Dołącz teraz

Checklisty zadań –
wskazówki i zadania do odhaczenia

To przewodnik po obowiązkach do wykonania, m.in. plan spotkania z rodzicami (otrzymasz listę tematów, na jakie należy porozmawiać oraz jaka lista zgód i upoważnień jest wymagana), checklista bezpieczeństwa budynku, ochrony danych osobowych oraz zadań dyrektora związanych z awansem zawodowym. System podpowie, o czym nie zapomnieć. Każda wskazówka i zadanie jest w postaci listy, na której odhaczasz wykonaną czynność. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą!

Dołącz teraz

Baza szkoleń z certyfikatem

Znajdziesz tutaj ponad 30 szkoleń z certyfikatem przeprowadzonych przez Anetę Szostak-Sulewską oraz Anetę Konefał. Nowe szkolenia będziemy dodawać regularnie – z nowym rokiem szkolnym w związku z dużą ilością obowiązków będzie ich zdecydowanie więcej, a w późniejszym okresie będą publikowane nie rzadziej, niż raz na kwartał.

Dołącz teraz

Funkcje, dzięki którym Menadżer Pedagogiczny stanie się Twoim osobistym asystentem w roli dyrektora placówki

Kalendarz dyrektora

Aktualności z prawa oświatowego

Generatory pism

Szablony zadań dyrektora

Wzory pism i dokumentów

Konsultacje eksperckie

Szkolenia z certyfikatem

Skorzystaj ze specjalnej oferty i sprawdź już dziś jak odmienisz organizację swojej pracy

129 zł
179 zł
brutto / miesięcznie
Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie!