Poznaj naszą historię

Od problemu zauważonego w jednym przedszkolu do rozwiązania, z którego codziennie korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

arrow down
People standing, looking at a laptopA group of people

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się w 2015 roku w przedszkolu mamy jednego z założycieli Inso. Dostrzegł on, że mama, przygotowując rozliczenia, ręcznie wprowadza dane do Excela, by wyliczyć należną kwotę, a następnie przygotować druczki, które Panie nauczycielki rozdawały rodzicom. Zajmowało to co najmniej cały dzień, a w dodatku zdarzały się pomyłki podczas wyliczeń.

Mateusz stwierdził, że można to robić w szybszy i pozbawiony pomyłek sposób. Omówił swój pomysł z mamą, po czym zadzwonił do znajomego - jak się później okazało, drugiego założyciela Inso. Wkrótce powstała pierwsza wersja programu do rozliczeń, który wtedy nazywał się „System Przedszkole”. Program działał w przedszkolu mamy Mateusza kilka lat, a dziś funkcjonuje jako Inso.

Rozwiązanie
problemów placówek

„Z każdą kolejną placówką dowiadywaliśmy się więcej na temat funkcjonowania przedszkoli i żłobków. Poznawaliśmy coraz więcej wyzwań, na które mogła odpowiedzieć nasza aplikacja” - mówi Mateusz Bokowy.

Mateusz Bokowy i Mateusz Darowski pracę nad aplikacją Inso zaczęli w 2017 roku rozwiązując problem z rozliczeniami, który pojawił się dwa lata wcześniej, oraz te, które poznawali w latach kolejnych. Postawili sobie również cel, by aplikacja była łatwa w obsłudze.

Przez kolejne lata aplikacja zyskiwała miano najbardziej kompleksowej aplikacji dla przedszkoli i żłobków na rynku. Te kilka lat pracy nad rozwojem aplikacji Mateusz Darowski podsumował słowami: „Stworzyliśmy aplikację, która kompleksowo pomaga w prowadzeniu przedszkoli i żłobków. Dodatkowo nasi klienci potwierdzają, że jest bardzo łatwa w obsłudze. Z sukcesem realizujemy cel, który przyświecał nam w 2017 roku”.

„[…] Zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami."

Ewelina Mokrzycka
Dyrektor Sieci Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków „Słoneczny Zakątek”

Wyjątkowy zespół profesjonalistów

Za sukces aplikacji Inso odpowiada także nasz zespół. Jesteśmy osobami z doświadczeniem, pasjonatami technologii oraz branży. Nie boimy nazywać siebie profesjonalistami. W swojej codziennej pracy otwarci jesteśmy na oczekiwania dyrektorów oraz właścicieli przedszkoli i żłobków. Jesteśmy tu, by pomagać.

Mateusz Bokowy
Prezes Zarządu
Mateusz Darowski
Dyrektor operacyjny
Justyna Kogutowicz
Doradca handlowy klienta
Marta Sułkowska
Kierownik ds. produktu i sukcesu klienta
Klaudia Bokowy
Administracja
Dominika Dudzińska
Opiekun klienta
Patrycja Hajtek-Pachoń
Ekspert ds. pedagogicznych
Mikołaj Basara
Doradca handlowy klienta
Michał Bugański
Specjalista techniczny
Beata Biedroń
Opiekun klienta
Kinga Pazdan
Opiekun klienta
Agnieszka Buczyńska
Specjalista ds. marketingu
+16

Nasz zespół to również specjaliści, którzy na co dzień nie mają kontaktu z klientami. W ich skład wchodzą między innymi programiści, administratorzy, technicy i graficy. Wszyscy wspólnie pracujemy nad rozwojem naszej aplikacji.

1000 pierwszych placówek

W 2022 roku przekroczyliśmy liczbę 1000 obsługiwanych placówek! Oznacza to, że z naszej aplikacji codziennie korzysta blisko 100 tysięcy użytkowników! Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy wspierać codzienną pracę tylu przedszkoli i żłobków. Dumni jesteśmy jeszcze bardziej, ponieważ nasze założenie o rzeczywistym wsparciu dyrektorów jest sukcesywnie realizowane, a my nie zwalniamy tempa.

Co więcej, klienci naprawdę doceniają nasz wkład i pracę, wyrażając to w ocenie naszej aplikacji. Inso jest najlepiej ocenianą aplikacją na rynku dla przedszkoli i żłobków. Dziękujemy!

4,5
Konkurencyjne aplikacje:
2,9
2,1

Z nami prowadzenie
przedszkoli i żłobków jest naprawdę