Współpraca:

517 256 162

Misja Inso

Wierzymy, że funkcjonowanie przedszkoli i żłobków może być dziecinnie proste!

Naszym celem jest nie tylko usprawnienie pracy placówek, ale także zwiększenie efektywności dyrektorów, edukowanie oraz pielęgnowanie relacji z rodzicami.

Wspieramy placówki w ich codzienności. Wspólnie tworzymy szczęśliwe przedszkola i żłobki!

Nasze wartości

Troska

Po prostu – dbamy o naszych klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Zawsze do Waszej dyspozycji, zawsze chętni do pomocy.

Zaufanie

Wasze zaufanie jest dla nas najważniejsze. Mamy dobre relacje z klientami, czego dowodem są pozytywne opinie na nasz temat.

Zaangażowanie

We wszystko, co robimy. Na 100%. Przykład? Twórca aplikacji we własnej osobie odpowiada na Wasze pytania na czacie.

Rozwój

Stawiamy na nieustanny rozwój i doskonalenie. Uważniej wsłuchujemy się w Wasze opnie i potrzeby, które są siłą napędową naszych działań.

Partnerstwo

Otwarta i szczera relacja, oparta na jasnych zasadach to nasz sekret udanej współpracy. Każdego dnia wdrażamy ją w życie.

Wspieramy i edukujemy

Regularnie udostępniamy materiały, pomoce, prezentacje oraz systematycznie budujemy społeczność wokół naszej grupy na Facebooku, będącą platformą wymiany wiedzy i doświadczenia dyrektorów i właścicieli placówek.

Chcemy nie tylko wspierać, ale także dzielić się wiedzą! Dlatego konsekwentnie organizujemy strategię edukowania naszych odbiorców. W jej ramach tworzymy cykliczne webinary z ekspertami, nagrywamy podcasty, współpracujemy z gronem wspaniałych specjalistów, a także naszych klientów, którzy tworzą dla Was artykuły blogowe.

Poznaj Akademię Inso
Mateusz Bokowy
Prezes Zarządu Inso

Przy tworzeniu aplikacji przyświeca nam jeden cel:
dziecinnie proste.

Opinie naszych klientów potwierdzają, że udaje nam się tworzyć oprogramowanie, które nie komplikuje pracy dyrektorów i pracowników przedszkoli a zdecydowanie ją upraszcza.

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Umów prezentację