Poznaj naszą historię

Od problemu zauważonego w jednym przedszkolu do rozwiązania, z którego codziennie korzysta kilkadziesiąt tysięcy użytkowników.

arrow down
People standing, looking at a laptopA group of people

Jak to się zaczęło?

Wszystko zaczęło się w 2015 roku w przedszkolu mamy jednego z założycieli Inso. Dostrzegł on, że mama, przygotowując rozliczenia, ręcznie wprowadza dane do Excela, by wyliczyć należną kwotę, a następnie przygotować druczki, które Panie nauczycielki rozdawały rodzicom. Zajmowało to co najmniej cały dzień, a w dodatku zdarzały się pomyłki podczas wyliczeń.

Mateusz stwierdził, że można to robić w szybszy i pozbawiony pomyłek sposób. Omówił swój pomysł z mamą, po czym zadzwonił do znajomego - jak się później okazało, drugiego założyciela Inso. Wkrótce powstała pierwsza wersja programu do rozliczeń, który wtedy nazywał się „System Przedszkole”. Program działał w przedszkolu mamy Mateusza kilka lat, a dziś funkcjonuje jako Inso.

Rozwiązanie
problemów placówek

„Z każdą kolejną placówką dowiadywaliśmy się więcej na temat funkcjonowania przedszkoli i żłobków. Poznawaliśmy coraz więcej wyzwań, na które mogła odpowiedzieć nasza aplikacja” - mówi Mateusz Bokowy.

Mateusz Bokowy i Mateusz Darowski pracę nad aplikacją Inso zaczęli w 2017 roku rozwiązując problem z rozliczeniami, który pojawił się dwa lata wcześniej, oraz te, które poznawali w latach kolejnych. Postawili sobie również cel, by aplikacja była łatwa w obsłudze.

Przez kolejne lata aplikacja zyskiwała miano najbardziej kompleksowej aplikacji dla przedszkoli i żłobków na rynku. Te kilka lat pracy nad rozwojem aplikacji Mateusz Darowski podsumował słowami: „Stworzyliśmy aplikację, która kompleksowo pomaga w prowadzeniu przedszkoli i żłobków. Dodatkowo nasi klienci potwierdzają, że jest bardzo łatwa w obsłudze. Z sukcesem realizujemy cel, który przyświecał nam w 2017 roku”.

„[…] Zauważyłam również mniejszą liczbę błędów i spóźnień z opłatami. Aplikacja uświadomiła mi, że teraz mam pełną kontrolę nad swoimi placówkami."

Ewelina Mokrzycka
Dyrektor Sieci Niepublicznych Przedszkoli i Żłobków „Słoneczny Zakątek”

Wyjątkowy zespół profesjonalistów

Za sukces aplikacji Inso odpowiada także nasz zespół. Jesteśmy osobami z doświadczeniem, pasjonatami technologii oraz branży. Nie boimy nazywać siebie profesjonalistami. W swojej codziennej pracy otwarci jesteśmy na oczekiwania dyrektorów oraz właścicieli przedszkoli i żłobków. Jesteśmy tu, by pomagać.

Mateusz Bokowy
Prezes Zarządu
Mateusz Darowski
Dyrektor operacyjny
Justyna Kogutowicz
Doradca handlowy klienta
Marta Sułkowska
Opiekun klienta
Klaudia Bokowy
Kierownik ds. administracji i HR
Dominika Belina
Kierownik ds. produktu i sukcesu klienta
Patrycja Hajtek-Pachoń
Ekspert ds. pedagogicznych
Michał Bugański
Programista
Beata Biedroń
Opiekun klienta
Kinga Pazdan
Opiekun klienta
Agnieszka Buczyńska
Specjalista ds. marketingu
Kinga Salamon
Doradca handlowy klienta
Adam Mąka
Programista
Mirela Bukowiec
Opiekun klienta
Marta Gawron
Opiekun klienta
Natalia Golonka
Menadżer biura
Wiktoria Wojtasik
Doradca handlowy klienta
Karolina Kopera
Kierownik ds. sprzedaży i marketingu

1000 pierwszych placówek

W 2022 roku przekroczyliśmy liczbę 1000 obsługiwanych placówek! Oznacza to, że z naszej aplikacji codziennie korzysta blisko 100 tysięcy użytkowników! Jesteśmy bardzo dumni z tego, że możemy wspierać codzienną pracę tylu przedszkoli i żłobków. Dumni jesteśmy jeszcze bardziej, ponieważ nasze założenie o rzeczywistym wsparciu dyrektorów jest sukcesywnie realizowane, a my nie zwalniamy tempa.

Co więcej, klienci naprawdę doceniają nasz wkład i pracę, wyrażając to w ocenie naszej aplikacji. Dziękujemy!

4,5

Z nami prowadzenie
przedszkoli i żłobków jest naprawdę