Inso dla każdego

Dla dyrektora, pracownika oraz rodzica


Inso tworzone jest na podstawie wskazówek płynących z placówek, z którymi współpracujemy. Mamy świadomość, że wychowawca w przedszkolu lub żłobku nie ma czasu nieustannie używać aplikacji i raportować każdego ruchu dziecka. Dlatego też inso pozbawione jest bezużytecznych elementów. Inso dostarcza tylko to, czego używamy na codzień.

Generowanie rozliczeń

System automatycznie wyliczy wszelkie należności zgodnie z Twoimi ustawieniami, po czym wygeneruje raporty do PDF oraz automatycznie wyśle informację do rodziców!

Własny portal społecznościowy

Inso dostarcza portal społecznościowy! Bezpośrednia komunikacja oraz moduły galerii, filmów oraz wymiany plików pozwalają na dodatkowe usprawnienia. Ty decydujesz również o widoczności danego postu ze wskazaniem na rodzica, grupę lub całą placówkę!

Dostęp dla rodziców

Rodzice otrzymują indywidualny dostęp do systemu w trybie rodzica, dzięki czemu zgłaszają nieobecności dzieci, mają kontrolę nad rachunkami oraz dostęp do najnowszych informacji!

Dziennik obecności

Przejrzysty interfejs pozwala na dostęp do historii obecności w trybie kalendarza oraz listy. Wszystko w jednym miejscu!

Indywidualne diety

System pozwala na definiowanie diet dla każdego dziecka indywidualnie. Jednym kliknięciem otrzymujemy raport dla kuchni lub cateringu na temat ilości potrzebnych posiłków z podziałem na diety oraz posiłki pełne i połówki!

Kadra

Lista pracowników w jednym miejscu z przypisaniem do placówek oraz grup. Każdy pracownik otrzmuje indywidualne konto posiadające dedykowany zestaw uprawnień zależny od pełniącej roli!

Otrzymujesz wiele więcej


Na system inso składa się wiele niezbędnych funkcjonalności. W każdym pakiecie otrzymujesz dostęp do wskazanych modułów: listy obecności, dzieci, grup, zajęć dodatkowych, rozliczeń, diet i posiłków.

Spróbuj, to nic nie kosztuje!


Wdrożenie systemu inso jest szybkie i proste! Przekonaj się sam, że platforma spełni Twoje indywidualne oczekiwania!

Wypróbuj bezpłatnie