Zajęcia online

Za pośrednictwem Inso z łatwością zorganizujesz zajęcia online. Wbudowany w aplikację chat wideo zapewnia najwyższą jakość obrazu i dźwięku, a także pełne bezpieczeństwo.

Wbudowany w aplikację moduł zajęć online pozwoli w łatwy sposób prowadzić zajęcia online z dziećmi.

Współpraca na żywo

Rozpocznij przygodę z nową formą edukacji i zabawy! Dzięki naszemu narzędziu możesz prowadzić transmisję na żywo bez względu na to, gdzie znajdujesz się Ty i Twoi podopieczni. Jedyny warunek – dostęp do Internetu! Nie musisz już martwić się o kwestie techniczne. Obsługa modułu jest dziecinnie prosta!

Wybór uczestników

Do każdych zajęć możesz przypisać wybranych uczestników. Połączenie odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. W trakcie zajęć będziesz widzieć i słyszeć się ze swoimi podopiecznymi, a aktualny stan obecności sprawdzisz, dzięki wyświetlanej liście z lewej strony ekranu. W razie potrzeby – z łatwością udostępnisz swój ekran!

Dokumentacja przeprowadzonych zajęć

Dla każdych zajęć online możesz podejrzeć statystyki obecnych użytkowników wraz z czasem aktywności. Dzięki temu, nie musisz martwić się o dokumentację faktu przeprowadzania zajęć - aplikacja zrobi to za Ciebie.

Bezpieczeństwo

Zajęcia online pozwalają w bezpieczny sposób prowadzić rozmowy głosowe oraz wideo. Wszystkie połączenia są szyfrowane i nie pozwalają na dostęp osobom z zewnątrz.


Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę