Nowy moduł naszej aplikacji – zadania domowe!

25 marca 2020
Aplikacja inso

Potrzeby naszych Klientów są kluczowe przy wdrażaniu nowych funkcjonalności oraz modułów aplikacji Inso. Dlatego też, wsłuchując się w Wasze głosy i odpowiadając na oczekiwania związane z aktualną sytuacją czasowego zamknięcia placówek oświatowych, wprowadziliśmy nowy moduł - zadania domowe.

Moduł zadań domowych umożliwia szybkie i łatwe przesyłanie plików, zarówno od placówki do rodziców, jak również od rodziców do nauczycieli. Pozwala to w prosty i komfortowy sposób organizować naukę zdalną w placówkach, co idealnie sprawdzi się obecnej sytuacji, a także stanowi doskonałe uzupełnienie tradycyjnego modelu edukacji.

Co ważne, moduł jest idealnym narzędziem do dokumentowania pracy zdalnej. Umieszczanie treści i materiałów w obrębie modułu jest zgodne z wymogami MEN, o czym więcej piszemy w artykule - Praca zdalna w placówce - odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Moduł dostępny jest za darmo, dla wszystkich naszych klientów. Zachęcamy do aktywnego korzystania i sprawnego organizowania nauki online!

(t5)

Wypróbuj inso bezpłatnie,
przez 14 dni
Załóż bezpłatne konto
Anna Kaleta
Specjalista ds. marketingu w inso
Najnowsze w tej kategorii
Inso - dziecinnie proste zarządzanie przedszkolem i żłobkiem
Przekonaj się jak inni, że Twoja praca z pomocą systemu Inso będzie o wiele prostsza.
Załóż bezpłatne konto