Nowe technologie

8 powodów dlaczego warto wybrać aplikację Inso

Z jakich powodów klienci najczęściej wybierają Inso spośród innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku? Przygotowaliśmy 8 najważniejszych powodów, za które użytkownicy doceniają naszą aplikację!

Czy wiesz, że przy wyborze aplikacji najważniejszym elementem branym pod uwagę przez Dyrektorów jest cena?

Na dalszy plan schodzą kwestie bezpieczeństwa danych, poprawność regulaminów i polityki prywatności. Na końcu znajduje się wsparcie, stabilność oraz funkcje, o których nie myślimy w pierwszym etapie, a wraz z rozwojem placówek mogą okazać się bardzo użyteczne. Wdrożenie systemu musi opierać się na zaufaniu dostawcy i stabilności działania aplikacji. Oczywiście kwestia ceny jest ważna, ale obok ceny w parze powinny się znaleźć stabilne działanie aplikacji, dobre wsparcie techniczne i obsługa klienta, a przede wszystkim poprawne zabezpieczenie danych wprowadzonych do aplikacji. Z pewnością należy zadać sobie pytanie - kogo tak naprawdę zabezpiecza regulamin i polityka prywatności?

Oto 8 najważniejszych powodów, dla których warto wybrać aplikację Inso!

1. Przejrzysta polityka prywatności oraz regulamin

Nie ukrywamy, nie chowamy, a przede wszystkim mówimy otwarcie i zrozumiałym językiem. Regulaminy i polityka prywatności niejednokrotnie weryfikowana była przez prawników naszych klientów. Nie chodzi w niej o zabezpieczenie interesów dostawcy, ale przede wszystkim klienta. Ważne jest, aby gwarantowane było bezpieczeństwo danych i nieprzerwany czas działania aplikacji. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaką to niesie i z dumą możemy mówić, że wszystkie dane przechowywane w aplikacji bezpieczniejsze być nie mogą!

Wszelkie informacje prawne są dostępne na naszej stronie.

2. Bezpieczeństwo i niezawodne działanie

Inso gwarantuje bezpieczeństwo, dlatego dane przechowywane w bazie danych są szyfrowane zaawansowanymi algorytmami. Oznacza to, że nie ma żadnego narzędzia, ani żadnej innej możliwości, aby ktokolwiek te dane mógł podejrzeć/wykraść.

A co z niezawodnym działaniem?

Nie ma przestojów w działaniu, czyli użytkownik posiada do niej dostęp o każdej porze

Korzystamy z własnych oraz zewnętrznych rozwiązań do monitorowania ciągłości działania aplikacji. Dla ciekawych, poniżej prezentujemy wykres dostępności naszej aplikacji w ostatnim miesiącu.

Działa zgodnie z oczekiwaniami

To znaczy, że rozliczenia wyliczane są poprawnie, rodzice otrzymują zgodne rachunki, powiadomienia zawsze wysyłane są na czas. Wszystkie funkcje w aplikacji po prostu - muszą działać.

Działa po każdej aktualizacji

Kolejne usprawnienia i nowe moduły generują nowe błędy? Tak być nie powinno! W Inso od początku kilkuletniej działalności ani razu nie spowodowaliśmy, że aplikacja przestała działać po aktualizacji. Mamy odpowiednie procedury testowania. Zanim użytkownicy zobaczą nowe funkcje przechodzą one szereg testów!

Dostęp do wszystkich potrzebnych danych jest zarówno z poziomu komputera, jak i telefonu

W Inso aplikacja z poziomu komputera jak i telefonu jest w pełni kompletna, a to znaczy że na każdym urządzeniu jest dostęp do wszystkich funkcji.

Nieustannie monitorujemy stabilność

Jarek i Mateusz to nasi strażnicy stabilności. Żaden błąd się przed nimi nie ukryje.

3. "Macie najlepsze dzienniki dla przedszkoli", czyli moduły, które naprawdę pomagają

Pozytywne opinie o naszej aplikacji to efekt tego, że wychodzimy z założenia, że aplikacja ma nie tylko "mieć", ale naprawdę pomagać w codziennych zadaniach w przedszkolu i żłobku. Komunikacja, rozliczenia, dzienniki elektroniczne, moduł kadr, rekrutacja oraz urządzenia do kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy. Wszystko tworzymy zachowując standardy i spełniając oczekiwania placówek z całej Polski.

4. Dedykowany dział wsparcia wraz z opiekunem

Mimo że aplikacja jest naprawdę dziecinnie prosta w obsłudze, zdarzają się przeróżne pytania dodatkowe. Mamy dedykowany dział wsparcia, który pomaga przy wdrożeniu, w konfiguracji, czy w późniejszym użytkowaniu. Skontaktować z nami możesz się dowolnie - bezpośrednio do dedykowanego opiekuna, telefonicznie, mailowo lub poprzez czat na stronie i aplikacji.

5. Klienci o nas

Z Inso korzysta kilkaset Dyrektorów z całej Polski. Ich opinia jest dla nas bardzo ważna, bo dzięki temu możemy się rozwijać i usprawniać to, co już dostarczamy. Sprawdźcie, co mówią o nas Dyrektorzy.

6. Kompleksowość funkcji

Inso to najbardziej rozbudowana aplikacja dla przedszkoli i żłobków na rynku. Komunikacja, rozliczenia, dzienniki elektroniczne, moduł kadr, rekrutacja, Menadżer Pedagogiczny oraz urządzenia do kontroli dostępu i ewidencji czasu pracy - nie sposób je wszystkie wymienić. Inso kompleksowo obsługuje wszystkie procesy, od rekrutacji, przez ewidencję czasu dzieci i kadry aż po rozliczenia.

Sprawdź wszystkie funkcje Inso.

7. Najlepiej oceniana aplikacja na Androida

Inso jest najwyżej ocenianą aplikacją do zarządzania przedszkolami i żłobkami w Google Play. Przeczytaj, co o aplikacji mówią jej użytkownicy.

Ocena aplikacji dla przedszkoli i żłobków w sklepie Google Play


8. Najniższa prowizja dla rodziców

Bardzo często spotykaliśmy się z obawą ze strony Dyrektorów, że rodzice niechętnie będą opłacać rachunki przez aplikację, gdyż są obciążani dodatkową prowizją. W Inso wynosi ona tylko 1,99 zł (w całości jest przekazywana dla pośrednika), natomiast w innych aplikacjach jest to nawet 2,50 zł! U nas masz gwarancję, że każdy rodzic chętnie będzie opłacał rachunek przez aplikację!

Podsumowanie

Inso jest jedną z pierwszych aplikacji do zarządzania przedszkolami i żłobkami. Działamy nieprzerwanie od 2017 roku (a nasza historia zaczęła się w 2015 roku). Przy wyborze aplikacji warto zastanowić się nad aspektami poruszanymi w tym artykule. Aplikacja powinna pomagać, a nie być dodatkowym balastem. Nie zapominajmy również, jak bardzo ważne jest bezpieczeństwo i ochrona danych (przede wszystkim osobowych) wprowadzonych do aplikacji.


§ Podstawa Prawna

Mateusz Darowski
Pomagam w doborze nowoczesnych rozwiązań w przedszkolach i żłobkach.
Data publikacji wpisu:
12
-
03
-
2021

Umów darmową prezentację i sprawdź lepszy sposób organizacji pracy w Twoich placówkach

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości

Ostatnie wpisy

Zobacz, jakie tematy poruszaliśmy ostatnio na naszym blogu