"Rodzice przyjęli system bardzo dobrze, dla nich też jest dużym ułatwieniem"

Pani Urszula Czyżewska z Przedszkola Niepublicznego Chichopotam w Międzyświeciu opowiada o tym, dlaczego zdecydowała się wdrożyć aplikację do zarządzania placówką oraz dlaczego wybrała Inso.

Miejscowość:
Nazwa placówek:
Przedszkole Niepubliczne Chichopotam w Międzyświeciu
Typ placówek:
Status:
Ilość dzieci:
W Inso od
Procesy, które obsługuje Inso:
Rozliczenia
Komunikacja
Dzienniki elektroniczne
Kadra
Rekrutacja dzieci
Czytniki kart

Co sprawiło, że zaczęła Pani myśleć o wdrożeniu systemu do zarządzania placówką?

Zaczęłam myśleć o systemie do zarządzania placówką przede wszystkim ze względu na rozliczenia z rodzicami. Zwykle zabierało mi bardzo dużo czasu sporządzanie miesięcznych naliczeń za przedszkole dla rodziców.

Sprawdzanie w dzienniku obecności, wyliczenia, drukowanie, dostarczenie rodzicom wydruków, często ktoś zgubił kartkę. Później drugi etap, czyli sprawdzanie przelewów, informowanie o zaległościach. Generalnie jeden wielki niekończący się problem.

Co przekonało Panią do wdrożenia systemu Inso?

Przekonało mnie to, że rozliczenia przebiegają bez zbytnich problemów. Wpłaty i zaległości widoczne są dla mnie i dla rodziców. 

Również możliwość komunikacji z rodzicami za pośrednictwem systemu jest wielkim ułatwieniem. Rozmowy z przedstawicielem Inso zaczęłam prowadzić przed pandemią, ale system wdrożyłam od września 2020. Kiedy zaczęła się pandemia, pojawił się kolejny problem, który zajmował mi często całe dnie. W jednym momencie musiałam poinformować 80 osób o zamknięciu przedszkola a później o kolejnych zmianach, otwarciu, obostrzeniach, itd. To było wyzwanie, z którym Inso pomogło mi sobie poradzić.

Czy widzi Pani korzyści z wdrożenia Inso w swoich placówkach?

 Korzyści! Są same korzyści! Rozliczenia, komunikacja to jest dla mnie najważniejsze. Poza tym dziennik, tablica ogłoszeń i to, że wszystkie informacje są w jednym miejscu.

A dlaczego akurat Inso?

Inso dlatego, że skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy i był bardzo kompetentny, odpowiedział na wiele pytań i zaproponował dostęp do darmowej, testowej wersji.

Jak rodzice przyjęli system Inso? Jak oceniają korzystanie z aplikacji na telefonie?

Rodzice przyjęli system bardzo dobrze, dla nich też jest dużym ułatwieniem. Większość pobrała aplikację na telefon i z niej korzysta.

Czy poleciłaby Pani innym placówkom system Inso?

Oczywiście serdecznie polecam system. Bardzo duże ułatwienie w procesie rozliczeń, komunikacji z rodzicami, dziennik, wszystkie dane w jednym miejscu, wiele możliwości konfiguracji, bezpieczeństwo przechowywania danych, profesjonalna obsługa, przystępna cena. Polecam.

Sprawdź, w jaki sposób aplikacja pomoże Tobie!

Umów bezpłatną prezentację aplikacji. Na przykładzie Twoich placówek porozmawiamy o możliwościach, jakie dostarcza aplikacja i dobierzemy odpowiednie rozwiązania.

lub zadzwoń 799 394 372

Dziękujemy! Formularz został wysłany poprawnie.
Oops! Nie udało się wysłać wiadomości