Wiadomości

Moduł umożliwia łatwą i szybką komunikację w formie czatu wbudowanego w aplikację. Gdy użytkownik otrzyma nową wiadomość, na jego telefonie pojawi się powiadomienie push. W ustawieniach można ustalić uprawnienia użytkowników - czyli określić, kto z kim może się komunikować.

Lista funkcji

Bądź w stałym kontakcie! Isno umożliwia szybką i wygodną komunikację za pośrednictwem łatwego w obsłudze komunikatora. Od teraz, komunikacja na linii rodzic – placówka czy dyrektor – pracownicy, jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna!

Szczegóły

Dzięki aplikacji Inso szybko wyślesz ważne informacje do rodziców, a także odbierzesz od nich pilne zgłoszenia czy odpowiesz na pytania. Będziesz w stałym kontakcie ze swoimi pracownikami. A wszystkie wiadomości będą w końcu w jednym miejscu!

Rodzicu! Z kolei Ty z łatwością prześlesz ważne informacje do dyrektora lub wychowawcy. Z Inso będziesz mieć pewność, że nic Cię nie ominie!

Łatwa komunikacja placówki z rodzicami

Zapewne wiesz, że przekazywanie rodzicom informacji nie zawsze jest łatwym zadaniem. Jedni odbierają tylko telefon, inni proszą o kontakt smsowy, a jeszcze inni o e-mail. Brzmi znajomo?

Dzięki Inso i wbudowanemu modułowi wiadomości będziesz mógł w prosty sposób przesyłać wszystkie ważne informacje do rodziców. Co więcej, dzięki powiadomieniom push na telefonie, możesz mieć pewność, że wiadomość do nich zawsze dotrze i zostanie odczytana.

Chcesz, aby rodzice mogli rozwiać za pośrednictwem czasu tylko z wychowawcami w placówce? Nie ma problemu! W ustawieniach aplikacji, sam zdecydujesz kto z kim może się kontaktować.

Łatwa komunikacja rodziców z placówką

Rodzicu! Moduł wiadomości powstał z myślą o tym, abyś mógł być w stałym kontakcie z przedszkolem lub żłobkiem, do którego uczęszcza Twoja pociecha.

Dzięki aplikacji Inso, bez względu na to, gdzie jesteś i co robisz, możesz przesłać wiadomość do placówki. W dodatku sam wybierasz, czy chcesz się skontaktować z nauczycielem, czy z dyrektorem.

Coś Ci wypadło i dziś musisz później odebrać dziecko z przedszkola? Masz pytanie odnośnie zbliżającej się wycieczki? A może chcesz poinformować o czymś ważnym? Od teraz sprawnie przekażesz wszystkie ważne komunikaty i szybko uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Usprawnienie komunikacji wewnątrz placówki

Sprawna wymiana informacji wewnątrz firmy jest podstawą jej prawidłowego funkcjonowania!

Dzięki aplikacji Inso będziesz mieć możliwość łatwej komunikacji na linii dyrektor – nauczyciel. W każdej chwili przekażesz ważny komunikat bądź przyjmiesz informację od pracownika.

Nagła nieobecność wychowawcy? Ważne zarządzenie, które od dziś musi wejść w życie? Wszystkie informacje przekażesz skutecznie i błyskawicznie!

Informacje od rodziców zebrane w jednym miejscu

Rodzice przekazują Ci informacje za pośrednictwem różnych kanałów? Dzwonią, piszą smsy i e-maile? Poświęcasz na co dzień sporo czasu na weryfikację i zebranie wszystkich zgłoszeń?

Moduł wiadomości w aplikacji Inso pozwoli Ci automatycznie zebrać w jedno miejsce wszystkie informacje pochodzące od rodziców. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu, a także będziesz mieć gwarancję, że niczego nie pominiesz.

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę