Tablica ogłoszeń

Z Inso kontakt z rodzicami staje się łatwiejszy! Przez aplikację szybko prześlesz wszystkie ważne informacje do rodziców, a także udostępnisz im pliki, zdjęcia i filmy. Tylko Ty decydujesz, kto zobaczy dany wpis!

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przekazywanie rodzicom ważnych informacji czy ogłoszeń z życia placówki bywa problematyczne. Często rodzice odbierający pociechy spieszą się, mogą zapomnieć o rozmowie, a sam opiekun grupy w zamieszaniu może pominąć któregoś z rodziców. W komunikacji z rodzicami często też chaos rodzi się z powodu udzielania informacji różnymi drogami – telefonicznie, mailowo, twarzą w twarz.

Rozwiązaniem tych problemów jest tablica ogłoszeń Inso. Szybko zamieścisz tam istotne komunikaty, które potem będą stale dostępne dla rodziców! Nie ma już żadnych wątpliwości, czy na pewno wszyscy rodzice zostali powiadomieni – z łatwością można to sprawdzić, zerkając na tablicę. Nie będzie żadnych niejasności.

Pliki, zdjęcia i filmy

Za pomocą tablicy ogłoszeń udostępnisz rodzicom nie tylko informacje tekstowe, ale również pliki, zdjęcia, filmy. Chcesz przesłać rodzicom ważny dokument? Umieść go w Inso – od razu dotrze do wszystkich zainteresowanych. Rodzicom zależy na zdjęciach z przedstawienia, wystawionego przez maluchy? Z łatwością udostępnisz je na tablicy ogłoszeń.

Dzięki temu opiekunowie zaoszczędzą czas – nie będą już musieli przesyłać wszystkiego do każdego rodzica osobno.

Udostępnianie materiałów wybranym użytkownikom

Potrzebujesz przesłać plik jedynie do konkretnej osoby? Chcesz, aby zdjęcia zobaczyli wyłącznie rodzice dzieci z jednej grupy? Nic prostszego! Wrzuć je na tablicę i od razu dotrze do odpowiednich osób. Zawsze to użytkownik udostępniający materiały decyduje, kto je zobaczy – wszyscy, rodzice maluchów z określonej grupy czy tylko pojedynczy rodzic. Możesz więc używać Inso zarówno do komunikacji zbiorowej, jak i indywidualnej, przy jednoczesnym zachowaniu zasad RODO!

Nie martw się o bezpieczeństwo – wszystkie dane są szyfrowane, kopie zapasowe chronią przed ich utratą, a opiekę nad naszymi serwerami sprawują najlepsi, europejscy dostawcy.

Dwustronna komunikacja

Rodzice mają możliwość komentowania wpisów. Dzięki temu – cała komunikacja może odbywać się za pośrednictwem jednego kanału.

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę