Posiłki i catering

Inso pomoże Ci szybko przygotować zamówienie posiłków na dany dzień! Do systemu możesz wprowadzić informacje o indywidualnych dietach dzieci: uwzględniając alergie, nietolerancje pokarmowe i dietę wegetariańską.

Indywidualne diety

Dziecko cierpi na alergię albo nietolerancję pokarmową? Rodzic życzy sobie, aby otrzymywało wyłącznie posiłki wegetariańskie? Dane o tym możesz wprowadzić do Inso! Dzięki temu wszystkie informacje są w jednym miejscu, dostępne dla Ciebie i Twojej kadry. Nie ma obawy, że dziecko dostanie do zjedzenia coś, co może mu zaszkodzić. Indywidualne diety będą uwzględniane przy przygotowywaniu zamówienia na posiłki.

Zarządzanie dietami

Dzięki Inso możesz zarządzać dietami, tworząc ich różne, gotowe warianty! Masz możliwość ustawiania różnych opcji cenowych, rozmiarów oraz rodzaju posiłków, które wchodzą w skład każdej z diet.

Jeśli zechcesz - aplikacja na podstawie nieobecności zgłoszonych na dany dzień automatycznie wyliczy liczbę potrzebnych posiłków i pomoże ci szybko przygotować zamówienie.

Pełna kontrola dań

Inso pozwala nie tylko na zarządzanie całymi dietami, ale również poszczególnymi posiłkami wchodzącymi w ich skład. Możesz skonfigurować aplikację w ten sposób, że rodzic z poziomu swojego konta będzie mógł rezygnować z poszczególnych posiłków (np. śniadania, jeśli dziecko przyjdzie później), a nawet zmieniać dietę dziecka.

Integracja z firmą cateringową

Nie chcesz tracić czasu na codzienne wysyłanie zamówienia do firmy cateringowej? Inso może zrobić to za Ciebie! Aplikacja ma opcję automatycznego wysyłania zamówienia na posiłki – na podstawie zgłoszonych nieobecności i indywidualnych diet dzieci. Oczywiście, jeśli chcesz zmienić ilość posiłków na dany dzień, możesz ręcznie zmodyfikować zapotrzebowanie.

Rozliczenia za posiłki

System, generując rozliczenia, automatycznie bierze pod uwagę zapłatę za wydane posiłki. Inso zlicza ich ceny, pomniejszając końcową kwotę o koszta wyżywienia z dni, podczas których dziecko było nieobecne. Rodzic płaci dokładnie za tyle posiłków, ile dla dziecka faktycznie zakupiono - a Ty nie musisz już zliczać wszystkiego ręcznie!

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę