Kontrola dostępu i rejestracja czasu

Poznaj moduł aplikacji Inso, który pozwoli Ci na precyzyjny pomiar czasu pobytu dziecka w placówce, ewidencję czasu pracy nauczycieli, a także pełną kontrolę dostępu do budynku Twojego przedszkola.

Kontrola dostępu i rejestracja czasu

Zyskaj pełną kontrolę nad tym, kto ma dostęp do budynku Twojej placówki. Rejestruj czas pobytu dzieci oraz pracy nauczycieli i opiekunów. Gromadź dane, dzięki którym za pomocą kilku kliknięć wystawisz rachunek dla rodzica czy obliczysz wysokość pensji pracownika.

Co niezwykle ważne – system jest integralną częścią aplikacji Inso, a także jest zgodny z wymaganiami przeciwpożarowymi PPOŻ. Oferujemy serwis urządzeń na terenie całej Polski za 0 zł. Do uruchomienia systemu wystarczy dostęp do Internetu (zapomnij o kablach)!

Rejestracja czasu pobytu dziecka w przedszkolu lub żłobku

Rejestracja obecności i czasu spędzonego w przedszkolu przez dziecko odbywa się za pomocą zbliżenia identyfikatora przez rodzica lub opiekuna do czytnika – w chwili przyprowadzenia dziecka do placówki oraz w chwili jego odebrania.

Zdobyte w ten sposób dane trafiają do aplikacji Inso, co pozwala w łatwy sposób obliczać rachunki, uwzględniające obecności dziecka, czas pobytu w placówce, nadgodziny czy zajęcia dodatkowe.

Rejestracja czasu pracy nauczycieli i opiekunów

W ramach modułu możliwa jest także ewidencja czasu pracy nauczycieli, opiekunów i pracowników przedszkola lub żłobka. Odbywa się to poprzez zbliżenie identyfikatora do czytnika, przy wejściu i wyjściu z pracy.

Kontrola dostępu do Twojej placówki

Dyrektorze, nadawaj i zarządzaj uprawnieniami pracowników i rodziców – kontroluj dostęp do poszczególnych pomieszczeń czy części budynku przedszkola.

Chcesz, aby rodzice mogli wejść tylko do szatni? A pracownicy mieli dostęp do wszystkich pomieszczeń na I piętrze? Nie ma problemu! Kilka kliknięć i gotowe!

Metody uwierzytelnienia

Oferujemy kilka metod, za pomocą których możesz zliczać czas pobytu dziecka w placówce oraz pracy opiekunów. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada:

  • Karta RFID
  • Pastylka RFID
  • Kod PIN

Elementy systemu

Nasz system składa się z dwóch podstawowych elementów:

Rejestrator (czytnik RFID/klawiatura numeryczna)

Karta zbliżeniowa (karta RFID, pastylka RFID, bransoletka RFID, kod PIN)

Dodatkowo możemy zamontować:

Zasilacz UPS - który pozwoli na dłuższą pracę systemu w momencie braku zasilania

Router WIFI GSM - jeśli placówka nie posiada własnego, stabilnie działającego WIFI

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę