Karta dziecka

Ważne informacje o dzieciach - dietach, osobach upoważnionych do odbioru dziecka, danych opiekunów - od tej pory zawsze będą pod ręką! Wprowadź je do systemu i udostępnij wybranym pracownikom.

Informacje o dziecku

Od teraz wszystkie najważniejsze informacje o dziecku będą dostępne w jednym miejscu. Masz możliwość wprowadzenia do systemu danych kontaktowych do opiekunów malucha, informacji o jego diecie czy osobach uprawnionych do odbioru dziecka z placówki.

Dane kontaktowe opiekunów

Do indywidualnego profilu dziecka możesz wprowadzić dane kontaktowe jego opiekunów – takie jak telefon czy adres mailowy. Masz też możliwość udostępnienia ich wychowawcom poszczególnych grup. Rodzic z kolei może w dowolnej chwili zaktualizować informacje. Dzięki temu aktualny kontakt do rodziców jest zawsze „pod ręką”.

Osoby upoważnione do odbioru dziecka

Zdarza się, że dziecko z placówki zabierają różne osoby? Wychowawcy mają problem z zapamiętaniem, komu wolno odbierać danego malucha? Na podstawie ustaleń z rodzicem możesz wprowadzić do systemu informacje o osobach uprawnionych do odbioru dziecka. W razie wątpliwości pracownik – na podstawie numeru dowodu osobistego – będzie mógł sprawdzić, czy dziecko może zostać zabrane przez daną osobę.

Indywidualna dieta

Dziecko cierpi na nietolerancje pokarmowe? A może rodzice życzą sobie, aby pozostawało na diecie wegetariańskiej? Stosowne informacje można bez trudu wprowadzić do systemu - będą brane pod uwagę przy przygotowywaniu zamówień dla cateringu!

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę