Kadry

Każdy pracownik otrzyma indywidualne konto, Ty zaś - możesz nadać im odpowiednie uprawnienia. Jeśli chcesz masz możliwość sprawdzenia wszelkiej aktywności danego pracownika - kto przyjmował wpłaty w przedszkolu lub kto sprawdził obecność. Możesz także tworzyć grafiki pracowników, przyjmować i rozpatrywać wnioski urlopowe, a także mieć pełną kontrolę nad czasem pracy swojej kadry.

Indywidualne konta pracowników

Inso to system, który ułatwi pracę nie tylko Tobie, ale także reszcie kadry. Możesz stworzyć dla każdego pracownika osobne konto, nadając mu określone uprawnienia - do zarządzania całą placówką, pojedynczą grupą albo do wykonywania podstawowych działań. Dzięki temu członkowie kadry mogą na przykład posyłać wiadomości do rodziców.

Grafiki pracy

W ramach aplikacji Inso możesz tworzyć grafiki pracowników i tym samym planować godziny pracy swojej kadry w poszczególnych dniach. Po ustaleniu grafiku, każdy z pracowników otrzyma powiadomienie w aplikacji. W razie potrzeby, w dowolnym momencie możesz wprowadzić zmiany w grafiku. Odtąd wszystkie informacje o dniach i czasie pracy gromadzone będą w jednym miejscu.

Wnioski urlopowe

Zgłaszanie wniosków urlopowych jeszcze nigdy nie było tak proste! Z Inso Twoi pracownicy mogą zgłosić chęć urlopu za pośrednictwem kilku kliknięć w aplikacji. Z kolei Ty, jak dyrektor w każdej chwili masz dostęp do wszystkich wniosków urlopowych złożonych przez pracowników, możesz je przeglądać, zaakceptować lub odrzucić, a następnie zarchiwizować. W momencie, gdy zgodzisz się na urlop lub go odrzucisz, pracownik automatycznie otrzyma powiadomienie w aplikacji.

Ewidencja czasu pracy

Możliwość tworzenia grafików pracy w ramach aplikacji Inso w połączeniu z modułem rejestracji czasu, zapisuje realny czas pracy Twojej kadry. Dzięki temu, na bieżąco masz wgląd to tego, czy zaplanowane godziny pracy danego pracownika pokrywają się z ich rzeczywistym przepracowaniem.

Historia aktywności

Inso automatycznie zapisuje historię aktywności z poszczególnych kont. W dowolnej chwili możesz sprawdzić, kto z pracowników wprowadzał zmiany w systemie. Dzięki temu zawsze masz pełną kontrolę nad wykonywanymi zmianami i nie pojawią się żadne niejasności.

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę