Dziennik elektroniczny

Dziennik elektroniczny dostarcza nauczycielom niezbędnych narzędzi do edukacji oraz dokumentowania swojej pracy. Dyrektor z kolei może mieć pełną kontrolę nad realizacją programu przez swoich podwładnych.

Prowadzenie i dokumentowanie zajęć z naszym dziennikiem elektroniczny stanie się proste i przyjemne. Od teraz wszystkie informacje gromadzone w tradycyjnych dziennikach, będą dostępne zawsze i wszędzie w jednym miejscu, z poziomu aplikacji.

Nasz dziennik elektroniczny został zaprojektowana z myślą o maksymalnym podniesieniu komfortu codziennej pracy! Dzięki intuicyjnej obsłudze zyskasz więcej czasu na inne obowiązki - wystarczy kilka kliknięć, by sprawdzić obecność, wprowadzić temat czy datę zajęć. Żadne podpisy nie będą już potrzebne!

Różne typy dzienników

W ramach naszej aplikacji umożliwiamy dostęp do różnych typów dzienników elektronicznych, co znacznie ułatwia pracę. Obok dziennika zajęć, w zależności od tego, jakie działania prowadzi Twoje placówka możesz korzystać także z dziennika zajęć dodatkowych, dziennika zajęć indywidualnych czy dziennika Wczesnego Wspomagania Rozwoju (WWR).

Możliwość wydruku

Potrzebujesz dziennika elektronicznego w wersji papierowej? Wszystkie dzienniki prowadzone w Twojej placówce, możesz w każdej chwili pobrać do pliku PDF i wydrukować.

Zgodność z wymogami MEN

Nasz dziennik został starannie opracowany z grupą ekspertów, tak aby jak najlepiej spełniał Wasze potrzeby, jak i wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Intuicyjna obsługa i przejrzysty wygląd

Wypełnianie dziennika nie musi kojarzyć się z przykrym obowiązkiem! Projektując nasz dziennik elektroniczny, dołożyliśmy wszelkich starań, aby jego obsługa była szybka i prosta, a wygląd przejrzysty. W trosce o komfort codziennej pracy!

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę