Automatyczne rozliczenia

Nie musisz już tracić czasu na wyliczanie płatności, wysyłanie powiadomień do rodziców i sprawdzanie, czy wpłynęły wszystkie opłaty. Inso zrobi to wszystko za Ciebie!

Zarządzanie rozliczeniami

Kontrolowanie finansów nigdy nie było łatwiejsze! Usprawnienie zarządzania rozliczeniami to główna funkcja naszego systemu. Inso maksymalnie ułatwia dokonywanie rozliczeń i dostarcza pełnych, klarownych informacji na temat należności zarówno dyrektorowi, jak i rodzicowi.

System rozliczeń Inso jest rozbudowywany i umożliwia wybranie ustawień, które będą odpowiednie dla danej placówki. Jeśli na przykład w Twoim przedszkolu rodzice płacą nie za dzień, a godziny pobytu dziecka - płatności mogą być naliczane godzinowo!

Automatyzacja naliczania płatności

Na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych, Inso na koniec miesiąca automatycznie wylicza płatności dla wszystkich rodziców. System uwzględnia przy tym opłatę za zajęcia dodatkowe oraz posiłki – odliczając te, których nie wydano, z powodu zgłoszenia nieobecności dziecka. Aplikacja kontroluje również poprawność danych. Jeśli któregoś dnia nie uzupełnisz obecności, system podpowie Ci, byś to zrobił.

Szybkie wysyłanie rozliczeń do rodziców

Gotowe rozliczenie możesz wysłać do rodziców jednym kliknięciem! Ty – zyskujesz czas. Rodzic – powiadomienie o wystawionym rachunku i łatwy wgląd w płatności. Wchodząc na swój profil zobaczy rozliczenie z danego miesiąca, szczegóły konkretnej opłaty (na przykład koszt posiłków i zajęć dodatkowych) oraz otrzyma możliwość pobrania faktury i uregulowania należności za pomocą szybkiej płatności!

Łatwy wgląd w rozliczenia

Dokonane wpłaty możesz w prosty sposób zaimportować z konta bankowego bądź na bieżąco wprowadzać ręcznie. Dzięki temu masz łatwy dostęp do całej historii finansów – wszystko zgromadzone jest w jednym miejscu! Z łatwością wygenerujesz także raporty pdf i wydrukujesz potrzebne dane.

Generowanie faktur

Z Inso wystawianie faktur za płatności staje się bajecznie proste. System posiada opcję ich automatycznego wystawiania. Możesz pobrać je za pomocą jednego kliknięcia i szybko przekazać do księgowości. Faktury będą także dostępne do pobrania w panelu rodzica.

Rozwijaj swoją placówkę razem z nami
Zapytaj o ofertę