Rozliczenia

Edycja rozliczenia

Zaktualizowano
:
16 marca 2020

Przypomnijmy, że rozliczenia są generowane automatycznie pierwszego dnia nowego miesiąca.

Zanim rozliczenia wyślemy do rodziców, mamy możliwość edytowania. Aby tego dokonać, należy wejść w zakładkę rozliczenia, a następnie klikamy na dziecko. Wówczas pojawią się szczegóły rozliczenia, wysokość czesnego, stawka za posiłki, liczba dni w miesiącu, opłata za zajęcia dodatkowe.

Klikając w ikonę ołówka na samym dole możesz zmodyfikować je o określoną kwotę, która może zostać poprzedzona znakiem “-” aby została odjęta od sumy. Możesz również dodać komentarz, który będzie widoczny również dla rodziców jako dodatkowe wyjaśnienie.

Wyjątek

Jeśli dziecko rozpoczęło uczęszczanie do placówki w trakcie miesiąca lub też jest to jego ostatni miesiąc pobytu w placówce, w takim przypadku wszystkie kwoty należy uzupełnić ręcznie.

Po weryfikacji ze strony placówki, rozliczenia muszą zostać zatwierdzone i wysłane przez pracownika za pomocą przycisku wyślij do rodziców.

Jeśli jednak zdarzyła się sytuacja, że rodzic zgłasza jakąś nieprawidłowość w rozliczeniu, wówczas istnieje również możliwość edytowania wysłanego rozliczenia. Wszystkie zmiany, które zostaną wprowadzone będą od razu widoczne dla rodzica.