Aplikacja dla rodziców

Zakładanie konta rodzica

Zaktualizowano
:
January 11, 2020

Systemu inso można używać za pośrednictwem przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu pod adresem app.inso.pl oraz na smartfonach i tabletach z systemami iOS i Android za pomocą dedykowanych aplikacji:

Aplikacja iOS Aplikacja Android

Do założenia konta rodzica wymagany jest kod dołączenia, który powinieneś otrzymać od placówki. Jeżeli otrzymali Państwo już kod, należy wejść pod adres inso.pl/rodzic.

Jeżeli jednak mają już Państwo konto w naszej aplikacji i chcą dodać kolejne dziecko, po zalogowaniu się na konto z menu wyboru dziecka należy kliknąć przycisk “+ Dodaj dziecko”.

Kod dołączenia dziecka do placówki

Po wejściu na adres inso.pl/rodzic w formularzu należy uzupełnić informacje: kod dołączenia, imię i nazwisko, adres e-mail (który będzie używany do przesyłania powiadomień lub w przypadku gdy zapomną Państwo danych do konta). Następnie należy podać hasło i powtórzyć je ponownie. Po zaakceptowaniu postanowień regulaminu i polityki prywatności należy kliknąć przycisk “Załóż konto”.

Zakładanie konta rodzica

Po uzupełnieniu wszystkich danych, zostaną Państwo przekierowani do następnego kroku, którym jest weryfikacja. Do poprawnego założenia konta, należy jeszcze podać datę urodzenia dziecka.

Jeżeli mimo wprowadzonej poprawnej daty urodzenia aplikacja wyświetli komunikat o błędzie, prosz skontaktować się z placówką, aby upewnić się czy data ta została poprawnie wprowadzona.

Zacznij już dziś!

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści daje inso, skontaktuj się z nami!