Posiłki

Posiłki - integracja z cateringiem

Zaktualizowano
:
January 21, 2020

Aplikacja umożliwia opcję integracji z cateringiem. Wchodząc na zakładkę posiłki, następnie integracja, mamy możliwość wysyłania zamówień posiłków do firmy cateringowej za pomocą wiadomości SMS lub e-mail.

Zaznaczając opcję włącz integrację z firmą cateringową przechodzimy do widoku wiadomości, w której wyświetla się podsumowanie ilości i typów posiłków na dany dzień wraz z nazwą placówki.

Kolejnym krokiem jest uzupełnienie jednej z opcji wysyłki, jeśli chcemy aby wiadomość wysyłana była za pomocą sms uzupełniamy numer telefonu, jeśli ma to być wiadomość e-mail wpisujemy adres na który ma zostać wysłana.

Automatyczne wysyłanie zamówień

Mamy możliwość zaznaczenia opcji wysyłaj zamówienia automatycznie, wówczas zamówienia zostaną wysłane automatycznie codziennie kilka minut po godzinie, do której jest możliwość zgłaszania nieobecności i odmawiania posiłków. Jeśli nie zaznaczymy tej opcji, zamówienie będzie można zmodyfikować i wysłać ręcznie.

System tworzymy przy stałej współpracy z naszymi klientami – poznajemy ich potrzeby i na tej podstawie wciąż udoskonalamy system. Oprogramowanie dla przedszkoli dostarczamy już od sześciu lat.

Masz pytania?
Skontaktuj się

Justyna Tokarz

Obsługa Klienta

Pobierz aplikację

© 2020 Inso Sp. z o.o.