Aplikacja dla rodziców

Usuwanie i edycja zgłoszonej nieobecności dziecka w aplikacji rodzica

Zaktualizowano
:
March 13, 2020

Drogi Rodzicu, jeśli przez przypadek zgłosiłeś błędnie nieobecność dziecka np. pomyliłeś daty, w każdej chwili taką nieobecność można edytować lub usunąć z systemu.

Z poziomu aplikacji rodzica mamy dwie możliwości usunięcia lub edycji zgłoszonej nieobecności. Wchodzimy kolejno w zakładkę dzieci, informacje o dziecku następnie w sekcji ostatnie zgłoszenia nieobecności klikamy w zgłoszoną nieobecność.

Wchodzimy w edycję nieobecności lub po prawej stronie klikamy w przycisk usuń zgłoszenie w celu całkowitego usunięcia zgłoszenia.

Druga możliwość usunięcia lub edycji zgłoszonej nieobecności również rozpoczyna się od wejścia w zakładkę dzieci, następnie klikamy w kalendarz obecności i z kalendarza wybieramy datę nieobecności, którą chcemy zmienić lub usunąć.

Po kliknięciu w dane zgłoszenie wyświetlą nam się szczegóły zgłoszenia i w zależności jaką czynność chcemy wykonać wybieramy edycję lub usunięcie zgłoszenia.

System tworzymy przy stałej współpracy z naszymi klientami – poznajemy ich potrzeby i na tej podstawie wciąż udoskonalamy system. Oprogramowanie dla przedszkoli dostarczamy już od sześciu lat.

Masz pytania?
Skontaktuj się

Justyna Tokarz

Obsługa Klienta

Pobierz aplikację

© 2020 Inso Sp. z o.o.