Aplikacja dla rodziców

Rozliczenia (widok rodzica)

Zaktualizowano
:
11 stycznia 2020

W zakładce “Rozliczenia” zobaczą Państwo podsumowanie salda w placówce wraz z terminem płatności oraz danymi do wpłaty. W przypadku kiedy placówka korzysta z płatności internetowych będzie widzoczny też link do dokonania szybkiego przelewu.

W danych do wpłaty może pojawić się również tytuł przelewu. Bardzo prosimy o jego uzupełnianie, umożliwi to szybsze i poprawne księgowanie przelewów. Tytuł ten jest identyczny w każdym miesiącu.

Mogą Państwo zobaczyć też szczegółową listę rozliczeń dla każdego z dzieci. W tym celu w sekcji “Podsumowanie płatności” należy kliknąć na wybrane dziecko. Pojawia się wtedy lista rozliczeń z poszczególnych miesięcy.

Aby zobaczyć wszystkie szczegóły, należy kliknąć w poszczególny miesiąc. W informacjach zobaczysz wysokość czesnego, opłaty za posiłki, dopłatę za zajęcia dodatkowe i inne pozycje.

Szczegóły rozliczenia w dużej mierze zależą od zasad panujących w placówce, dlatego w razie wątpliwości prosimy kontaktować się z pracownikiem placówki lub jego dyrektorem.