Funkcjonalności

Portal społecznościowy


Własny portal społecznościowy został stworzony z myślą o uproszczeniu komunikacji, a także nawiązaniu relacji między rodzicami, a pracownikami zajmującymi się ich pociechami w danej placówce. Pracownicy żłobków i przedszkoli w łatwy i szybki sposób będą mogli przekazać ważne informacje z życia instytucji, poinformować rodziców o różnych wydarzeniach, a także przekazać ogłoszenia. Z doświadczenia wiemy, że często rodzice kiedy przychodzą po swoje dzieci nie mają czasu na rozmowę z Panią, ponieważ się spieszą lub wychowawca w popłochu zapomni przekazać jakiejś informacji. Bez obaw, w naszej aplikacji wszystkie te informacje będą dostępne w jednym miejscu 24/h. Wystarczy, że pracownik umieści wiadomość na portalu i każdy rodzic nawet będąc w domu, zostanie poinformowany o istotnych sprawach placówki.

Portal społecznościowy, ma funkcje umożliwiające dodawanie zdjęć, filmów, załączników oraz treści pisanych. Treści te, mogą być widoczne dla rodziców: dzieci z całej placówki, dzieci z jednej grupy lub rodziców jednego dziecka. Ograniczy to pracę opiekunów, którzy często nie mają czasu, aby każdemu rodzicowi z osobna wysłać zdjęcie z danego wydarzenia. Placówka zachowa zasady dotyczące RODO i prywatności, ponieważ treści udostępniane są jedynie konkretnej grupie użytkowników.

W systemie nie ma limitów dotyczących wielkości zamieszczanych plików. Każdy pracownik posiadający aplikację w swoim telefonie, może wysyłać załączniki oraz w łatwy sposób publikować treści na portalu np. wysłać rodzicom zdjęcie ze spaceru lub poinformować o zbliżającym się święcie i prośbie związanej z ubiorem dziecka na kolor czerwony. Rodzice mogą komentować wszystkie wpisy, co pomoże w nawiązaniu dodatkowych relacji.