Funkcjonalności

Zarządzanie rozliczeniami


Rozliczenia to podstawowa funkcjonalność naszego systemu. Proces ten, został maksymalnie uproszczony dla pracowników takich placówek jak przedszkola oraz żłobki.

Co istotne, rozliczenia są automatycznie generowane na podstawie zgłoszeń nieobecności od rodziców. System w rozliczeniach uwzględni również treści dotyczące wysokości czesnego, zamówionych posiłków oraz zajęć dodatkowych. Istnieje także możliwość rozliczenia dotacji.

Aplikacja jest również przygotowana pod kątem sprawdzania poprawności uzupełnianych danych. Jeśli zdarzy się sytuacja, że w danym dniu nie wszystkie obecności zostaną wprowadzone, w panelu pracownika pojawi się komunikat. Analogicznie, jeśli dziecko będzie ostatni miesiąc w placówce i trzeba będzie wprowadzić jakąś korektę również pojawi się taka informacja.

Łatwe wysyłanie rozliczeń do rodziców

Przygotowane przez system rozliczenie można jednym kliknięciem wysłać do rodziców. Oni zaś, po zalogowaniu się na swoje konto, zobaczą je w swoim panelu. To rozwiązanie daje korzyść nie tylko pracownikom placówek, ale również rodzicom, ponieważ mają oni stały dostęp do szczegółów rozliczenia z danego miesiąca. Widzą nie tylko kwotę, ale również to co wchodzi w skład miesięcznej opłaty. Od teraz nie będzie żadnych niejasności!

Bądź na bieżąco z płatnościami

Wpłaty od rodziców można zaimportować z własnego konta bankowego, bądź na bieżąco wprowadzać ręcznie. Dzięki historii wpłat, można mieć wszystko, w jednym miejscu zawsze pod kontrolą, a rodzice w każdej chwili będą mogli sami sprawdzić saldo swoich rozliczeń.