Funkcjonalności

Generowanie rozliczeń


Rozliczenia to podstawowa funkcjonalność naszego systemu. To właśnie ten proces chcieliśmy przede wszystkim uprościć pracownikom przedszkoli oraz żłobków.

Rozliczenia są automatycznie generowane na podstawie zgłoszeń obecności od rodziców. System w rozliczeniach może uwzględnić infromacje o czesnym, posiłkach (według zgłoszonych nieobecnośći) oraz zajęciach dodatkowych. Istnieje również możliwość rozliczenia dotacji.

Co ważne – aplikacja będzie również czuwać nad tym, aby wszystkie dane były poprawne. Wyświetli Ci komunikat gdy nie wszystkie obecności będą wprowadzone czy dziecko będzie ostatni miesiąc w placówce i trzeba będzie wprowadzić korektę.

Łatwe wysyłanie rozliczeń do rodziców

Stworzone rozliczenia możesz jednym kliknięciem wysłać do rodziców, a po zalogowaniu zobaczą je swoim panelu. To rozwiązanie daje korzyść rownież rodzicom, ponieważ widzą szczegoły rozliczenia i co składa się na wysokość miesięcznej opłaty. Od teraz nie będzie żadnych niejasności!

Bądź na bierząco z płatnościami

Wpłaty od rodziców możesz zaimportować z Twojego konta bankowego, bądź na bierząco wprowadzać ręcznie. Dzięki historii wpłat wszystko będziesz miał zawsze pod kontrolą, a rodzice w każdym momencie będą mogli sprawdzić saldo swoich rozliczeń.