Często zadawane pytania

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Co to jest system inso?

System inso to platforma działająca w przeglądarce i aplikacjach mobilnych pozwalająca na sprawne zarządzanie placówkami. Inso oferuje wiele funkcjonalności automatyzujących pracę na wielu płaszczyznach.

Ile trwa wdrożenie systemu inso?

Czas potrzebny na wdrożenie oraz funkcjonowanie systemu jest zależny od ilości dzieci oraz liczby placówek. Sam system działa natychmiast po nawiązaniu współpracy - czynnikiem określającym czas wdrożenia jest wprowadzenie do systemu wszystkich potrzebnych danych.

Dlaczego korzystanie z systemu usprawnia pracę?

Większość operacji, które na codzień wykonywane są przez dyrektorów i pracowników realizowane są za pośrednictwem platformy, która automatyzuje większość procesów takich jak: codzienne i comiesięczne rozliczenia, zamawianie posiłków oraz przypomnienia o płatnościach dla rodziców.

Czy mogę zrezygnować z systemu inso?

Rezygnację z korzystania z platformy możesz złożyć w każdej chwili. Nie wymagamy minimalnego okresu 12 miesięcy korzystania z usługi. Korzystanie z systemu powinno być świadome i celowe, a nie warunkowane przez umowę podpisaną na rok czasu.

Czy zgłoszenia nieobecności rodzice mogą realizować poprzez SMS?

Mamy świadomość, iż jest to jedna z podstawowych funkcjonalności, ale kilka lat temu. W dzisiejszych czasach, w dobie cyfryzacji, każdy posiada smartfon lub tablet w celu mobilności, dlatego lepszym rozwiązaniem jest wieloplatformowa aplikacja, dająca o wiele więcej możliwości niż SMS-y.

Czy platforma będzie rozwijana w przyszłości?

Na etapie rozmów z placówkami wynikło bardzo wiele potrzeb płynących bezpośrednio od dyrektorów, nauczycieli i rodziców. Podstawowe z nich (a jakże oszczędzające czas!) już teraz można spełniać i wykorzystywać do codziennej pracy. Naszym celem jest ciągły rozwój platformy, integracja pracy na wielu płaszczyznach. Zespół codziennie pracuje nad wdrożeniem nowych funkcjonalności. Już dziś trwają prace nad dwoma kolejnymi, autorskimi modułami. Szczegóły już wkrótce.

Spróbuj, to nic nie kosztuje!


Wdrożenie systemu inso jest szybkie i proste! Przekonaj się sam, że platforma spełni Twoje indywidualne oczekiwania!

Wypróbuj bezpłatnie