Aplikacja Inso nominowana do Mobile Trend Awards. Oddaj swój głos!

13 lutego 2020
Aplikacja inso

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Inso zostało nominowane do nagrody Mobile Trends Awards 2019, w kategorii Biznes/Dla firm, za aplikację Inso - system dla przedszkoli i żłobków.

Aplikacja Inso – system dla przedszkoli i żłobków służy do kompleksowego zarządzania wspomnianymi placówkami - usprawnia ich codzienne funkcjonowanie oraz współpracę z rodzicami. Poprzez aplikację rodzice mogą zgłaszać nieobecności dzieci, a na podstawie tych zgłoszeń aplikacja automatycznie przygotowuje i wysyła zamówienia do cateringu. Na koniec miesiąca Inso automatycznie generuje rozliczenia, wystawia faktury i wysyła je do rodziców, którzy mogą je uregulować szybkim i bezpiecznym przelewem on-line.

Nominacja jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i jednocześnie motywacją do dalszego rozwoju. Jesteśmy dumni, że pomimo naszej stosunkowo krótkiej obecności na rynku, nasza aplikacja już zdążyła zdobyć uznanie ekspertów!

Mobile Trends Awards to najbardziej prestiżowa nagroda w kraju, przyznawana firmom, które wykorzystują nowe technologie w swoich projektach i są cenione za perfekcję, innowacyjność czy dostosowanie do potrzeb użytkowników. Nominacje i statuetki przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, złożoną z ekspertów działających od lat w branży mobile.

Pomóż nam zwyciężyć! Wystarczy wejść na stronę głosowania i oddać swój głos na Inso.

Przejdź do głosowania

Głosowanie trwa tylko do 22 lutego. Dziękujemy!

Wypróbuj inso bezpłatnie,
przez 14 dni
Załóż bezpłatne konto
Anna Kaleta
Specjalista ds. marketingu w inso
Najnowsze w tej kategorii
Inso - dziecinnie proste zarządzanie przedszkolem i żłobkiem
Przekonaj się jak inni, że Twoja praca z pomocą systemu Inso będzie o wiele prostsza.
Załóż bezpłatne konto