Webinar

Współpraca w grupie przedszkolnej

Już 9 listopada po raz kolejny spotykamy się z Moniką Sobkowiak - Panią Monią, aby porozmawiać o współpracy w grupie przedszkolnej! Udział w webinarze jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy do zapisów!

Jakie zagadnienia poruszymy?

  • Współpraca w świetle kompetencji kluczowych i Podstawy Programowej
  • Co powinien potrafić maluch, średniak i starszak?
  • Rozwijanie umiejętności współpracy w zabawach
  • Metody i formy pracy rozwijające umiejętność współpracy

Tym razem, inaczej niż poprzednio, bo nie podczas zapisów, a w trakcie trwania webinaru będziemy zbierać pieniążki na spełnienie marzenia 7-letniego Maksa, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie.

Maks marzy o drukarce 3D, dzięki której mógłby drukować własne zabawki oraz liustracje! Wiemy, że z Waszą pomocą to marzenie na pewno uda nam się spełnić, dlatego koniecznie musicie być z nami 9 listopada o godz. 19:00.

Mam Marzenie to fundacja, której misją jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Poprzez swoją działalność fundacja dostarcza chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość!

Nasz gość

Monika Sobkowiak - Pani Monia
Nauczycielka wychowania przedszkolnego i neurologopeda z Wrocławia, autorka poradników dla rodziców i nauczycieli oraz licznych artykułów i gier edukacyjnych.
Nastawiona na ciągłe poszukiwanie kreatywnych rozwiązań edukacyjnych i rozwijanie twórczego myślenia u dzieci w wieku przedszkolnym. Autorka bloga https://panimonia.pl, któremu w mediach społecznościowych zaufało ponad 50 tysięcy rodziców i nauczycieli.