Webinar

Nowoczesne przedszkole - czyli jak zaoszczędzić 92% czasu pracy dzięki technologii.

Już 20 października, w najbliższy wtorek zapraszamy Was na bezpłatny webinar „Nowoczesne przedszkole - czyli jak zaoszczędzić 92% czasu pracy dzięki technologii”, podczas którego zaprezentujemy historię jednej z naszych klientek i opowiemy, jak technologia zupełnie odmieniła sposób zarządzania i funkcjonowania jej sieci placówek. Zapraszamy!

Jakie zagadnienia poruszymy?

  • comiesięczne rozliczenia – poznaj rozwiązania lepsze niż Excel i zredukuj czas na obliczanie czesnego z 2 tygodni do 7 godzin!
  • komunikacja z rodzicami – jak ponieść jej efektywność, zapomnieć o smsach i zmniejszyć ilość telefonów do kilku w ciągu dnia?
  • dziennik elektroniczny – w czym tkwi jego przewaga nad dziennikiem tradycyjnym?
  • ewidencja czasu pracy, grafiki dla pracowników, wnioski urlopowe – czy to możliwe, aby zarządzać całą kadrą za pomocą aplikacji?

Dla każdego z uczestników webinaru przygotowaliśmy bezpłatną konsultację z naszym ekspertem, który sprawdzi, jakie rozwiązania przyniosą realną korzyść w Twojej placówce!

Nasz gość

Justyna Tokarz
Ekspert w zakresie nowych technologii w przedszkolach i żłobkach.
Na co dzień koordynuje wdrażanie narzędzi, które pomagają dyrektorom i właścicielom placówek w sprawnym zarządzaniu i komunikacji z rodzicami, a także automatyzacji wielu żmudnych procesów. Propagatora podnoszenia efektywności, z sukcesem wspiera setki placówek w Polsce w podnoszeniu jakości i usprawnianiu codziennej pracy.